להזמנות וייעוץ אישי: 1-599-500-590

מאמרים מומלצים

חגים ואירועים
זמן קריאה: 7 דק׳
המלצות לחגים ואירועים
איך שורדים את החגים?
גיל גרנות וגל ציון-פור

תקופת החגים היא תקופה נהדרת אך מבלבלת מבחינה תזונתית. מצד אחד, החופש הבא עלינו לטובה ואיתו שלווה ורוגע, הזדמנות להוריד הילוך ולהשקיע יותר בעצמנו. מצד שני, שפע המאכלים רוויי השומן, הפחמימות והקלוריות שלעתים לא נכנסים אלינו למקרר בזמן שגרה, תופסים את מקומם על הצלחת. חלקנו לוקח גם פסק זמן מרצף האימונים, בשל חופשה או כדי לבלות יותר זמן בקרב המשפחה, שלא נדבר על סעודות חג אצל הסבתות, הגיסות והאימהות שטרחו כל כך ואוי ואבוי לך אם לא תטעם מכל מה שהכינו.     לקראת ראש השנה, החג הראשון "הבעייתי" שניתקל בו בשגרה התזונתית, החלטנו להעלות את כל הבעיות ולנסות לתת פתרונות מהניסיון העשיר שלנו בעבודה תזונתית עם מתאמנים. נקווה שנעזור לכם לעשות סדר על שולחן הסעודה מבלי לחרוג ממשטר הדיאטה שלכם ומבלי לגרום למלחמות מיותרות בין בני המשפחה בחג. הנה לפניכם חמשת הטיפים שיעזרו לכם לשרוד את החגים 1. איך שורדים את ארוחת החג? 2. האם להתאמן בערב החג? (למשוגעים בלבד?) 3. חטאתי! מה אני עושה? 4. האם להמשיך שגרת האימונים או דווקא לקחת פסק זמן בתקופת החגים 5. מבט קדימה אל עבר יום כיפור  

...
שרון ארגמן
זמן קריאה: 1 דק׳
מתכונים
כדורי חמאת בוטנים ושוקולד צ'יפס עשירים בחלבון
שרון ארגמן – דיאטנית קלינית

מחפשים כדור אנרגיה עשיר בחלבון? הגעתם למקום הנכון! הגרסה ביתית והמשופרת של כדורי האנרגיה שאנחנו מכירים הפכו עכשיו להיות גם עשירים בחלבון! הם מכילים מרכיבים פשוטים ובריאים! קלים להכנה! ומעולים כארוחה קטנה במהלך היום!

...
שרון ארגמן
זמן קריאה: 1 דק׳
מתכונים
חטיפי חלבון שוקולד בגרסה ביתית
שרון ארגמן - דיאטנית קלינית

חטיפי חלבון שוקולד בגרסה ביתית! מכילים מרכיבים פשוטים ובריאים! קלים להכנה! ומעולים כארוחה קטנה במהלך היום!

...
תמיר דזן
זמן קריאה: 2 דק׳
מדריכים מלאים מ-א' ועד ת'
צום ט' באב
תמיר דזן - יועץ תזונה וכושר

כשעולה לאוויר המילה "צום", רובנו באופן אינטואיטיבי נזכרים בצום של יום כיפור. אולם אנחנו לפני צום מעט אחר הלא הוא צום ט' באב.זהו צום קצר יותר וחלק קטן יותר מהאוכלוסייה נוהגים לצום אותו, אבל בשביל אלו שכן הכנתי כמה טיפים כדי לעבור אותו בשלום, עם כמה שפחות פגיעה בכל תהליך כזה או אחר שבו אתם מצויים, בין אם מדובר בחיטוב, עלייה במסה או שימור.ראשית, יש לדבר על ההכנה המקדימה לצום:1. כדאי להכניס את הארוחות הרגילות ביום שלפני הצום, אולם ניתן ואף כדאי להגדיל ב50% את כמות הפחמימות. כלומר אם יש לכם בארוחה 2 פרוסות לחם קחו 3, אם יש לכם 100 ג' אורז קחו 150 וכו.חשוב לשמור, גם בשגרה ובפרט בצום, על פחמימות מורכבות שתורמות לתחושת שובע גבוהה יותר.2. הקפידו על שתיית מים מספקת כבר לפני הצום. נסו להכניס לפחות 40-50 מ"ל מים בעבור כל ק"ג משקל גוף. כלומר גבר במשקל 75 ק"ג יצטרך לפחות 3 ליטר מים וזה במצב אידיאלי שגרתי. לפני צום כדאי ואף רצוי להעלות במעט את צריכת המים.נסו להימנע ממשקאות המכילים קפאין. אפילו אם הם דלי קלוריות כמו קפה או דיאט קולה, הקפאין משתן וגורם לאובדן נוזלים מה שיגרום לכם להיות יותר צמאים במהלך הצום.

...
עיתונות
זמן קריאה: 1 דק׳
הסלבס שלנו
מומחה החיטוב של הסלבס חושף את הטיפים שלו לירידה במשקל
מערכת וואלה - בריאות

מומחה החיטוב של הסלבס חושף את הטיפים שלו לירידה במשקל   רשימת המפורסמים שהתמסרו לתהליך החיטוב של גיל גרנות ארוכה במיוחד (היי בר רפאלי), והתמונות שלהם מדברות בעד עצמן. אז ביקשנו מגיל את הסוד שלו לירידה נכונה במשקל. הבשורות הטובות: לא תישארו רעביםלכתבה המלאה לחצו כאן >>

...
זמן קריאה: 2 דק׳
תרגיל דד ליפט רומני עם משקולות יד
KIRILL Elektro

חיים מדגים את הדד ליפט הרומני. צפו ותלמדו איך לבצע את התרגיל בצורה נכונה. מומלץ לצפות מספר פעמים לשים לב לפרטים הקטנים, התנועה והיציבה. אפשרי וכדאי להגדיר את מהירות הסרטון לחצי מהמהירות הרגילה.

...