להזמנות וייעוץ אישי: 1-599-500-590

מאמרים מומלצים

חגים ואירועים
זמן קריאה: 4 דק׳
המלצות לחגים ואירועים
איך שורדים את החגים?
גיל גרנות

תקופת החגים היא תקופה נהדרת אך מבלבלת מבחינה תזונתית. מצד אחד, החופש הבא עלינו לטובה ואיתו שלווה ורוגע, הזדמנות להוריד הילוך ולהשקיע יותר בעצמנו. מצד שני, שפע המאכלים רוויי השומן, הפחמימות והקלוריות שלעתים לא נכנסים אלינו למקרר בזמן שגרה, תופסים את מקומם על הצלחת. חלקנו לוקח גם פסק זמן מרצף האימונים לטובה ולרעה. כדי שנוכל לעבור אותם בשלום ולשמור על התזונה הכנו לכם מדריך קצר על ידי מיטב המומחים שלנו שיעזור לכם במהלך התקופה . ביחד נעבור גם את זה 😊

...
ט"ו בשבט
זמן קריאה: 1 דק׳
מתכונים
פנקייק חלבון ופירות יבשים
אבישג סולומון- קימה , יועצת מקצועית ברשת ישראלבודי,

מתכון פשוט וטעים לפנקייק עשיר בחלבון ופירות יבשים!

...
ט"ו בשבט
זמן קריאה: 1 דק׳
מתכונים
שייק חלבון על בסיס פירות יבשים
אבישג סולומון- קימה , יועצת מקצועית ברשת ישראלבודי

מתכון שווה לשייק חלבון על בסיס פירות יבשים!

...
זמן קריאה: 4 דק׳
המלצות לחגים ואירועים
5 פירות יבשים והסגולות שלהם
אבישג סולומון- קימה , יועצת מקצועית ברשת ישראלבודי

ספורטאים משלבים בין פירות יבשים וספורט כדי לספק לגוף שלהם אנרגיה זמינה במהירות לפני האימון ולאחריו כדי להתאושש, למשל פירות כמו תמרים, אננס, וצימוקים. בגלל הסוכר הרב שמכיל הפרי היבש, אכילה שלו כעשר דקות לפני האימון מספקת אנרגיה זמינה עבור מאמץ גופני, אך מומלץ לאכול מעט כדי לא להכניס לגוף כמות עודפת של סוכרים שהאימון לא ישרוף. במידה ומדובר באימון אירובי מתמשך ניתן לצרוך עוד מעט פירות במהלך האימון כדי למלא את מאגר האנרגיה הזמינה. הרבה מאוד רצי מרתון משתמשים בתמרים כמקור אנרגיה זמין ונוח. גם לאחר האימון אכילה של פירות יבשים מסייעת מאוד, היא מאפשרת לעצור את תהליך פירוק השריר שנוצר בעקבות האימון ומסייעת בתהליך הבנייה המחודשת שלו. כך למעשה הפירות היבשים משפרים את תהליך ההתאוששות שלאחר האימון. להלן מספר פירות יבשים והסגולות שלהם ולאחר מכן רעיונות מעולים למתכוני שייקים מגניבים בשילובם.

...
זמן קריאה: 6 דק׳
מדריכים מלאים מ-א' ועד ת'
תוכנית אימון ביתית לחיטוב
תמיר דזן

כמובן שתהליך חיטוב, התזונה מהווה את עיקר הבסיס להתקדמות. בהנחה והתזונה מותאמת ותקינה, יש לשלב אימוני כוח לשם שמירה מיטבית על מסת שריר ואף הגדלתה (אפשרי גם בתקופת החיטוב)ההמלצה לאנשים שמתאמנים בבית תהיה לבצע 2-3 אימוני כוח בשבוע לפחות, כאשר ישנן לפחות 48 שעות הפרש בין יום אימון אחד לאחר, לשם יצירת התאוששות מיטבית. אנו דנים בהרחבה על כל תהליך החיטוב במדריך החיטוב המלא שלנו דוגמא לאימון ביתי ללא ציוד: שכיבות שמיכה סקוואט עם גב לקיר, במשקל גוף ברפיז כפיפות בטן / פלאנק שכיבות שמיכה במצב יהלום אם יש אופצייה : מתח + מקבילים יש לבצע 3 סבבים של האמון כאשר מבצעים 15-20 חזרות מכל תרגיל. לאחר סיום סבב אחד יש לנוח דקה וחוזר חלילה. דוגמא לאימון ביתי עם ציוד בסיסי רגליים סקוואט כנגד משקולות או מוט 3X10 סטיף לג דדליפט כנגד משקולות או מוט 3X10  לאנג'ים בעמידה כנגד משקולות בודדות 3X12 גב מתח רחב 3Xמקס'  חתירה בעמידה כנגד משקולת בודדת (מסור) 3X10 בכל יד  חזה לחיצת חזה בשכיבה כנגד משקולות בודדות ללא זווית 3X10 פרפר בשכיבה כנגד משקולות בודדות 3X12 כתפיים לחיצת כתפיים בישיבה כנגד משקולות בודדות 3X10 הרחקת זרועות לצדדים בעמידה כנגד משקולות בודדות 3X12 יד אחורית פשיטת מרפקים בעמידה כנגד משקולת בודדת מאחורי הראש 3X10 יד קדמית כפיפת מרפקים בעמידה כנגד משקולות בודדות 3X10 ניתן לשלב גם פעילות אירובית, בהתאם לזמן פנוי והמטרה הנוכחית שלכם. אין חובה לבצעה בבית, אפשרי גם לבצע הליכה מהירה / ריצה בחוץ. החשיבות של האירובי היא למעשה עבודה על הכושר הקרדיו ואסקולרי שלנו, שיפור הסיבולת ובהקשר של החיטוב, כמובן שריפת קלוריות מוגברת. ניתן לבצע פעילות אירובית ללא ציוד כלל, גם בבית.לדוגמא: סקוואט בקפיצה עם סיבוב 180 מעלות פלאנק בקפיצה שכיבות שמיכה והליכת ידיים משולבת סקוואט תראסט  יש לבצע אימון זה באינטרוולים כאשר מכל תרגיל מבצעים 40-50 שניות עבודה + 10-20 שניות מנוחה.ניתן לבצע אימון זה במשך 20-30 דקות ולהגיע לשריפת קלוריות משמעותית, מבלי לצאת מהבית. מסקנה אפשר לחלוטין להתאמן מבלי לפקוד באופן קבוע את חדר הכושר.במסגרת תכנית הליווי האישית שאני מבצע כיועץ תזונה ואימונים, במהלך השנים ליוויתי אלפי אנשים. חלק לא מבוטל מהם – בעיקר אנשי משפחה עם לו"ז צפוף, התאמנו בבית והצליחו להגיע לתוצאות מצוינות, תוך כדי שינוי מהותי של הרכב הגוף שלהם, בניית מסת שריר וירידה באחוזי השומן.כמו בכל סוג אימון, גם באימונים ביתיים יש צורך במשמעת ועקביות וכמובן שיש לשלב תזונה שמותאמת לתהליך שלכם. ע"י שילוב של שני אלה, תוכלו להשיג את מטרותיכם ולשנות את הרכב גופכם לאין שיעור.

...
חיטוב
זמן קריאה: 4 דק׳
אימונים - כל כתבות
תכניות אימונים לחיטוב: מבוא
תמיר דזן - יועץ תזונה וכושר

אז החלטתם שנמאס לכם מהצמיג בבטן, העליתם כמה קילוגרמים בגלל הקור של החורף, האירועים של הקיץ או סתם בגלל מרוץ החיים. קיבלתם החלטה ואתם רוצים להתחטב, בפעם המי יודע כמה בחייכם, החלטתם ואתם נחושים – מחר מתחטבים! אז לפני שתתחילו שוב כדי להפסיק באמצע כמו שקורה לרוב האנשים, הכתבה הזו תעשה לכם סדר תספק לכם תכנית אימונים לחיטוב ותיתן לכם קצת מושג על באמת איך הדברים עובדים. במקום לעשות שוב את אותו הדבר שלא כל כך צלח בעבר, הפעם תצאו לדרך עם תכנית אימונים לחיטוב ויותר ידע, וידע כידוע – הוא כוח, או במקרה שלכם יותר חיטוב :).

...