להזמנות וייעוץ אישי: 1-599-500-590

 

ברוכים הבאים לרשת ישראלבודי – הקבוצה המנצחת!

 

לקוח יקר,

בהמשך לשיחתנו וקביעת מועד לפגישת הייעוץ לתזונה ואימונים מצרף לך דגשים החשובים לתהליך:

 

תהליך הייעוץ בנוי מסדרת מפגשים על מנת לצעוד יחד אל המטרה ממפגש למפגש.

מטרתו של התהליך הוא  ללמד אותך כיצד לשמור על אורח חיים בריא וכן להגשים את המטרות שלך!

לך יש את המטרה – לנו יש את הידע!

 

קצת עלינו – ישראלבודי

רשת ישראלבודי קיימת משנת 2001, הרשת עוסקת בייעוץ מקצועי לתזונה ואימונים.  הייעוץ מותאם למגוון של אנשים, החל מאנשים המתעניינים באורח חיים בריא ועד לספורטאים מקצועיים.

מטרתנו היא לראות את הלקוחות שלנו מצליחים להגיע למטרותיהם וכן לשמור על התהליך גם לאחר סיום המפגשים.

פגישות הייעוץ מותאמות לגברים, נשים וילדים.

 

פרטים על הפגישה ראשונה

תאריך המפגש הראשון ומיקומו ישלחו בהודעה לטלפון הסלולרי.

מומלץ להגיע עם בדיקות דם עדכניות (הסבר על בדיקות הדם הרצויות- מופיע בסוף התקנון). במידה ויש לך טופס רפואי אשר יכול לעזור לנו בהתאמה של התפריט ותוכנית האימונים  יש להביאו לפגישה.

רצוי להגיע לפגישה מספר דקות מוקדם יותר על מנת למנוע איחורים.

בפגישת הייעוץ הראשונה תיפגש עם אחד היועצים שלנו, תכירו לעומק, תגדירו מטרות ותבחרו כמות מפגשים על מנת להגיע למטרות. לאחר מכן, היועץ ישקול אותך, ימדוד את היקפיך וימדוד את אחוזי השומן.

לאחר ההיכרות ובניית הפרופיל האישי, היועץ יבנה לך תפריט תזונה בהתאם למטרות ולסדר היום שלך. כמו כן היועץ יתחשב בסוגי המזון שאתה אוכל ובסדר היום שלך.

לאחר בניית התפריט, היועץ יבנה לך תוכנית אימונים המותאמת לפעילות הספורטיבית אותה אתה מבצע. פעילויות ספורטיביות הנכללות בתוכנית האימונים: אירובי, כוח (חדר כושר, בית, פארק), קרוספיט, סטודיו ועוד.

בגמר הפגישה תשלם לפי כמות המפגשים שבחרת, על סדרת המפגשים כולה.

התשלום יתבצע במזומן או באשראי.

 

 

מפגש שני ואילך

את פגישת הייעוץ הבאה רצוי לקיים אחת ל 2-3 שבועות לנשים ואחת ל 3-4 שבועות לגברים. תדירות המפגשים תשתנה בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח.

מפגשים בתדירות הרצויה מאפשרים מעקב הדוק ומוטיבציה גבוהה על מנת להתמיד בתהליך.

בכל מפגש נבצע מספר מדדים: שקילה, היקפים ואחוזי שומן על מנת לראות את ההתקדמות מפגישה לפגישה. בהתאם להתקדמות ולמדדים היועץ יבצע שינויים בתפריט התזונה ובתוכנית האימונים על מנת לקדם אותך אל המטרה.

במהלך הפגישה היועץ יבצע שינויים קלים בתפריט ובתוכנית האימונים, יבדוק מה היה קל או קשה בתפריט ובתוכנית האימונים וישנה אותם לפי היכולות שלך.

פגישות המעקב יספקו מעקב צמוד, מסגרת, מוטיבציה, גיוון בתפריט ובתוכנית האימונים ולמנוע מהגוף להיתקע בתהליך.

 

בין המפגשים

היועץ יספק לך בפגישה הראשונה את פרטי ההתקשרות מולו (whatsapp, טלפון) . תוכל להיות בקשר עם היועץ ולקבל מענה לשאלות העולות בין המפגשים. מאחר והיועצים נמצאים בפגישות במהלך היום, רצוי לרכז את כל השאלות ולשאול בפעם אחת, על מנת שהיועץ ייתן לך מענה מירבי בפעם אחת.

חשוב לציין, היועץ לא יפנה באופן יזום או יציק לך על מנת לא להלחיץ אותך, אתה יכול לפנות אליו מתי שתרצה והוא יענה ברגע שיתפנה.

 

אישור הגעה

לפני כל מפגש תשלח בקשה לאישור הגעה לפגישה הקרובה. ההודעה תישלח כ-48 שעות לפני הפגישה ותידרש לאשר את הגעתך בהקדם. במידה ולא תאשר את הגעתך עד 24 שעות לפני הפגישה נאלץ לבטל את הפגישה ולקבוע מועד חדש לפגישה.

אי הגעה לפגישה לאחר אישור הפגישה, יגרור הפחתה מיתרת הפגישות שנותרו בחבילה.

במידה ואישרת את הפגישה וביקשת לבטל אותה פחות מ-24 שעות לפני הפגישה, הפגישה תרד מיתרת הפגישות שנותרו לך.

יש להודיע על ביטול פגישה או אי הגעה בשעות הפעילות בלבד, לאחר שעות הפעילות הבקשה תחשב לפי יום העסקים הבא.

שעות העבודה הן:

ימים א'-ה' 10:00-18:00 .

יום ו' 10:00-13:00 .

איננו רוצים להגיע למצב שיורדים ללקוח מפגשים, אך איננו רוצים שהיועץ יגיע למשרד ריק, בעוד היה יכול לקבל לקוחות אחרים מרשימת ההמתנה.

במידה וזו הפגישה הראשונה בסדרה, תחויב מחדש עבור מקדמה נוספת.

 

סוגי החבילות

פגישות הייעוץ בישראלבודי מתבצעות כחבילות מפגשים, אין מפגש אחד וזהו. יש לנו מגוון רחב של חבילות המתאימות לכל לקוחות בין 4 מפגשים ועד 16 מפגשים לפי האפשרויות הבאות:

4 , 6 , 8 , 12 , 16.

את גודל החבילה הלקוח יבחר עם היועץ בפגישה הראשונה בהתאם לצרכים ולמטרות שהוגדרו.

חשוב לציין!

גם אם לא נבחרה חבילה ובוצעה פגישה מלאה תחויב בעלות 490 ₪ לפגישה ראשונה.

 

פגישת היכרות

פגישת הכרות נועדה ללקוח אשר מהסס להתחיל תהליך מלא ואורכת כ-30 דקות. מטרת הפגישה היא לבדוק את ההתאמה בין הלקוח לשיטת ישראלבודי וליועץ. בפגישת ההכרות היועץ יסביר ללקוח על התהליך שהוא עומד לעבור ובמידה ויש שאלות/חששות היועץ ייתן להן מענה באותו הרגע, בסיום פגישת ההיכרות תוכל להחליט אם תרצה להצטרף לתהליך כבר באותה פגישה. במידה ותחליט להמשיך בתהליך לאחר פגישת ההיכרות תחויב בעלות מקדמה מחדש ונקבע לך פגישה חדשה.

 

הטבות מיוחדות

חבר מביא חבר- לקוח פעיל (כלומר עם חבילת מפגשים בתוקף) אשר שולח את פרטיו של חבר / לקוח חדש לפגישות הייעוץ והוא יירשם לחבילת מפגשים. הממליץ יהיה זכאי לעדכון מתנה (חצי שעה) עם היועץ.

חשוב לציין!

הלקוח הממליץ צריך להעביר את פרטיו של הלקוח המומלץ או לחילופין בשיחה הראשונה הלקוח המומלץ צריך לציין שהגיע דרך הלקוח הממליץ, לאחר מכן לא יתקבלו בקשות למפגשי עדכון מתנה

 

כרטיס חבר מועדון-

כל לקוח אשר נרשם לפגישות הייעוץ זכאי לקבל כרטיס חבר מועדון ללא עלות לחנויות הרשת!

המועדון מקנה מבצעים ומחירים אטרקטיבים רק ללקוחות המועדון של ישראלבודי על ציוד ספורט ןתוספי מזון/משלימים שונים העוזרים להגעה למטרה של הלקוח.

להכרת חנות התוספים ניתן להיכנס לקישור הבא: https://www.israelbody.org/

 

נקודות שדרוג

לקוח אשר רכש חבילת מפגשים זכאי להטבת שדרוג לחבילה גדולה יותר בתשלום ההפרש לחבילה גדולה יותר ובתוספת דמי שדרוג של 100 ₪.

שדרוג לחבילה גדולה יותר יתבצע עד מפגש אחד לפני סוף החבילה, כלומר:

  • שדרוג מ-4 לחבילה גדולה יותר- עד גמר פגישה 3.
  • שדרוג מ-6 לחבילה גדולה יותר- עד גמר פגישה 5.
  • שדרוג מ-8 לחבילה גדולה יותר- עד גמר פגישה 7.
  • שדרוג מ-12 לחבילה גדולה יותר- עד גמר פגישה 11.

חבילה של 16 לא ניתנת לשדרוג, כיוון שהיא החבילה הגדולה ביותר, לאחר 16 מפגשים יהיה צורך לחדש חבילה ולשלם מחיר מלא לסדרה חדשה. ללא שדרוג.

חשוב - לאחר מועדי השדרוג לא תינתן אפשרות לנצל את הטבת השדרוג אלא לרכוש חבילה חדשה לפי מחירון החברה. לכן חשוב לשקול שדרוג מראש.

הטבת השדרוג היא חד פעמית ולא ניתן לשדרג מספר פעמים, לקוח אשר ניצל את הטבת השדרוג וירצה חבילת מפגשים נוספת יצטרך לחדש חבילה לפי מחירון החברה ללא הטבת שדרוג.

תיאום פגישות- טלפון לתיאום פגישות- 0506929029

את הפגישה הבאה רצוי לתאם בסוף הפגישה  מול היועץ. במידה ולא תיאמתם פגישה יש ליצור קשר על מחלקת התיאום לתיאום הפגישה הבאה. יש לתאם מראש מול היועץ או המתאמים כחודש מראש על מנת לשריין פגישה.

חשוב- רצוי לקבוע עם היועץ את הפגישה הבאה, על מנת לשריין מועד רצוי ולא להגיע למצב שהמועד הבא לא פנוי.

 

תוקף החבילה

תוקף מנוי הפגישות והזכות לנצלן הינו עד 12 חודשים מהפגישה הראשונה או לחילופין עד 6 חודשים מהפגישה האחרונה שבוצעה (לא מחייב את סיום כלל הפגישות בחבילה).

לא ניתן להקפיא, להשהות, לדחות או להאריך את התקופה הנ"ל למעט מקרה בריאותי. במידה וקיים מקרה בריאותי המאלץ להקפיא, להשהות, לדחות או להאריך את התקופה הנ"ל יש לקבל אישור משירות הלקוחות על מנת לבצע זאת.

העברת הפגישות

חבילת הפגישות הינה אישית ולא ניתן להעבירה בין לקוחות, בני משפחה וכדומה.

 

נקודות ביטול ויציאה

לכל חבילה (למעט 4 פגישות) יש נקודת יציאה, לקוח אשר רכש חבילת מפגשים רשאי להפסיק את המפגשים בתום כל נקודת יציאה ולקבל החזר כספי בהתאם לשווי המדרגה ולפי מחירון החברה.

נקודות היציאה הן בגמר הפגישה ה- 4 , 6 , 8 , 12 , 16.

לדוגמה: בעת רכישת חבילה של 12 פגישות, ניתן לצאת בגמר הפגישה ה-4 או ה-6 או ה-8 ולקבל החזר כספי בהתאם לשווי המדרגה ולפי מחירון החברה.

ביטול ויציאה לאחר הפגישה הראשונה- מתאפשרת עד 14 יום מיום הפגישה הראשונה. במידה ובחרת לצאת בנקודה זו תחויב בעלות מחיר מחירון לפגישה אחת – 490 ₪, הפרש כספך יוחזר בהתאם לחוק.

בקשת הביטול תטופל עד 14 ימים מיום פתיחת הבקשה, למען הסר ספק מועד בקשת הביטול הוא היום הקובע ל14 הימים לבקשת הביטול.

 

חשוב לציין!

הייעוץ אינו מהווה תחליף להתוויה רפואית. לפני יישום התוכנית יש לפעול לפי הרשום בהמשך:

חובה להיבדק ע"י רופא לפני תחילתה של כל תוכנית אימונים ותפריט תזונה על מנת ולקבל אישור מטעם הרופא המטפל טרם התחלת התהליך, זאת על מנת למנוע רגישות/ריאקציות/בעיות אחרות בריאותיות, שכן אם קיים ספק כלשהו הנוגע לבריאותכם אין להתחיל בתהליך ויש לפנות לישראלבודי לקבלת החזר כספי בהתאם.

כמו כן בחדר הכושר חובה להיוועץ במאמן או/ו בעל הסמכה בחדר הכושר על מנת וללמוד את ביצוע התרגילים כיאות ולמנוע כל פגיעה אפשרית.

אין להתחיל תוכנית אימונים חדשה ללא אישור ובדיקה של מאמן הכושר במכון בו הנך מתאמן במקביל לאישור רופאי מתאים כחוק חדרי הכושר הנדרש על ידי חדר הכושר.

התפריט ותוכנית האימונים הנם בגדר המלצה בלבד ומשמשים להנאתו של הלקוח, המלצות אלו אינן בגדר חובה ואינן באות לטפל או להחליף טיפול בבעיה בריאותית או רפואית כלשהי.

 

התפריט ותוכנית האימונים הנם בגדר המלצה בלבד לתהליך המטרה של הלקוח, המלצות אלו אינן בגדר חובה ואינן באות לטפל או להחליף טיפול בבעיה בריאותית או רפואית כלשהי.

להלן בדיקות הדם שרצוי להביא למפגש הראשון עם היועץ :

בדיקות דם: ספירת דם כללית, פרופיל שומנים מלא , אנזימי כבד, CPK גלוקוז, HBA1C , חלבון כללי , המוגלובין , אלבומין, קראטינין, UREA , ברזל,

פריטין, טרנספרין, חומצה פולית, ויטמין B12 , ויטמין D , אלקטרוליטים -

מגנזיום/נתרן/אשלן/סידן, TSH , T3 , T4 , קורטיזול .

בדיקות דגימת שתן: קורטיזול, Specific gravity , חלבון, גלוקוז, קטונים, Ph ,

לויקוציטים, אריתרוציטים .

בדיקות לחץ דם.