מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף פתח תקווה

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מיין לפי:

START

 

חיילים יקרים שלנו, בעקבות פניה לגבי הכנה ליום סיירות של לוחם לעתיד ביחדה מובחרת, אני כותב או יותר נכון "מעניק" לכם את הדברים הבאים. לפני חודש פנה אליי בחור שעתיד להתגייס ליחדה מובחרת. מטבע הדברים לא אוכל לרשום את שמו, בחור צנוע, מנומס מאוד ונורא חכם לגילו. מהבחורים שמגוייסים ליחידות עלית האלו.
בזכותו, עלה לי רעיון.. רעיון מטורף.
כל חייל חייב לקרוא ולעקוב אחרי הפוסטים האלו אם ירצה חיים קלים בזמן הגיוס או להיכנס ליחידות מובחרות. ובמיוחד אם אתם מתעסקים בחדר כושר ובתזונה זה יהיה אפילו מועיל יותר.
בתור לוחם לשעבר, אני יודע שהקושי באימונים מלבד הסבל הפיזי הוא הסבל הנפשי, במיוחד ביחידות קרביות שלא מפסיקים לבדוק אותך ומנסים למצוא את נקודת השבירה שלך.
החלטתי להרים את הכפפה והפעם גם לא להתבייש ולהיות בעל אגו, אלא לקרוא לעוד כמה מומחים הכי גדולים בארץ על מנת ליצור תוכנית אימונים וקדם הכנה לגיוס, בתוספת תוכנית תזונה שתלווה אתכם לתקופת האימונים הקשים העתידיים לבוא.  בשיתוף פעולה עם גיל גרנות מיסד ישראלבודי, שכמובן הסכים להשתתף בפרויקט באהבה וצירף וכל צוות ישראלבודי ואת ד"ר איתי זיו בכבודו ובעצמו, בנינו לכם את התוכניות המושלמות לכל מסלול שתבחרו בצבא, החל מהקל ביותר ועד לקשה ביותר.

שלכם, מישל טרוני

 

תוכנית אימונים חיילים ולפני גיוס - פלג גוף עליון
תוכנית אימונים לפלג הגוף העליון, להכנה לגיוס ולחיילים בשירות, כאשר אין את כל האמצעים בזמין.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
תזונה ביחידות מובחרות
בישראל פועלות כיום מספר יחידות מיוחדות ללחימה בטרור, בגבולות ארצנו או מחוץ לה. חלק מהיחידות שייכות לצבא, חלקן למשטרה ולמשמר הגבול. מסלול הכשרת הלוחם אורך מספר חודשים ואף שנים והינו ארוך ומפרך. הלוחם נדרש להציג יכולות פיזיות לא פשוטות, עמידה בתנאי קיצון הכוללים פעילות בסביבה קרה או סביבה חמה ולחה, פיתוח זריזות, מהירות, כוח וכוח מתפרץ וכן כושר גופני ברמה גבוהה מאוד.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1