אבקת חלבון טבעונית Vegan 3D פרובודי (חלבון אפונה,חיטה וחומוס) - 900 גרם


 

חברת פרובודי, הפעילה בשוק תוספי התזונה לספורטאים כבר מעל עשור, חרטה על דגלה להוות פתרון איכותי לכל אלו המחפשים השלמה תזונתית כלשהי בכדי להשיג את מטרתם בתחום הכושר והבריאות.
לאחר שהוציאו אינספור מוצרים לקהלי יעד שונים ומגוונים כמו אבקות חלבון, תשלובות חלבון, אבקות לעלייה במסה, ויטמינים, מינרלים וכו – הגיע הזמן לקבל את המוצר החדש מבית פרובודי – אבקת חלבון טבעונית Vegan 3D.

אבקות החלבון הטבעוניות אומנם קיימות בשוק כבר לא מעט זמן וגם לחברת פרובודי יש מוצר טבעוני העונה לשם iso soy , אבקת חלבון טבעונית מבוססת חלבון סויה מבודד.
אולם, בשנים האחרונות חלה עליה מתמדת במספרם של האנשים אשר בחרו לאמץ אורח חיים טבעוני או צמחוני ולכן חברת פרובודי נרתמה כדי לתת להם מגוון גדול יותר של מוצרים מתאימים.

Vegan 3D הינה אבקת חלבון טבעונית ייחודית מסוגה אשר מציעה תשלובת של מס׳ חלבונים טבעוניים. לעומת רוב המוצרים הטבעוניים שבדרך כלל מבוססים על סוג חלבון אחד (לרוב סויה או אפונה) חברת פרובודי פיתחה מוצר חדשני המשלב שלושה סוגים שונים של חלבונים מהצומח: אפונה, חיטה וחומוס. בנוסף, שימוש במספר סוגי חלבון במוצר אחד תורם לגיוון חומצות האמינו שניתן לקבל ממנו. ישנם חלבונים מהצומח שעשירים בחומצות אמינו מסוימות אשר חסרות במקורות אחרים ולכן שילוב של כמה סוגי חלבון מן הצומח יכול לתרום ליצירת הרכב פרופיל חומצות אמינו מלא יותר הנדרש לספורטאים. למשל בחלבון חיטה יש כמות קטנה של חומצת אמינו מסוג ליזין ואילו בחומוס היא קיימת בריכוז גבוה יותר ולכן שילוב שלהם במוצר אחד עוזר לספק הרכב חומצות אמינו מלא יותר.

מהו היתרון של שילוב שלושה סוגי חלבון במוצר אחד ?
כיוון שיש שימוש בכמה סוגי חלבון, ישנה השלמת פרופיל החלבון החסר לחלבון מלא כאילו היה מהחי, כמו כן גיוון עשיר יותר בהרכב חומצות האמינו שמקבלים מהחלבון.

למי מתאים השימוש במוצר Vegan 3D  ?
*למתאמני חדר כושר, אימון פונקציונלי, אומנויות לחימה, ספורט אירובי או כל פעילות גופנית כזו או אחרת אשר מחפשים להעשיר את תפריט התזונה שלהם בחלבון ממקור צמחי.
*לאנשים צמחוניים \ טבעוניים שאינם צורכים מספיק חלבון במהלך שגרת יומם ומחפשים להעשיר את התפריט שלהם בתוספת חלבון.
*מתאמנים המעוניינים לעלות במסת השריר \ לרדת באחוזי שומן וצריכים תוספת של חלבון לתפריט התזונה שלהם.
*המוצר מתאים גם לאנשים שרגישים ללקטוז מכיוון שהמוצר לא מבוסס על חלבוני חלב.
*המוצר כשר פרווה


מה מכילה מנת הגשה של Vegan 3D ?
* 25 גרם חלבון מן הצומח ומשלושה מקורות שונים.
* פחות מחצי גרם פחמימה.
* רק 1.5 גרם שומן ו115 קלוריות למנת הגשה.
* מגיע בשני טעמים נהדרים – וניל ובננה.
*המוצר מכיל גלוטן מכיוון שמבוסס בין השאר גם על חלבון חיטה
*גודל 900 גרם – 27 מנות הגשה