גיינר עדין: RULE 1 R1 Gain רול וואן - 2.3 ק״ג


חסר במלאי
למוצר חלופי לחצו כאן>>

 

 

לאחר שחלבוני חברת רול וואן (Rule 1) הגיעו ארצה בסערה, כעת מצטרף אליהם שחקן חיזוק בדמות הגיינר האופטימלי לעלייה במסת שריר נקייה ואיכותית ללא שומן מיותר – R1 GAIN.


אז מה מיוחד בגיינר החדש של רול וואן?
ראשית כל, הוא מגיע ביחס פחמימה:חלבון נקי מאוד של 1:1.5, משמע על כל גרם חלבון שתקבלו מהגיינר, אתם מקבלים 1.5 גרם פחמימה בלבד, אידיאלי למתאמנים השואפים להגדיל את מסת השריר הנקייה שלהם ללא עלייה ניכרת בשומן, מה שעלול להתרחש כאשר מתספים במוצרים בעלי יחסי פחמימה לחלבון גבוהים יחסית שאינם מתאימים לכל מתאמן.

R1 GAIN של חברת רול וואן מבוסס על נוסחא ייחודית המבדילה אותו מאבקות לעלייה במסה אחרות בשוק.
ראשית כל חברת רול וואן שמה דגש על איכות החלבון, בזמן שחברות אחרות בוחרות להשתמש בחלבונים מאיכות ירודה כגון סויה, הם בחרו להשתמש בחלבון מי גבינה, כאשר עיקרו הוא חלבון מי גבינה מבודד (איזולט) שקצב הספיגה שלו בגוף ובשרירים הוא מהיר יותר, בנוסף שימוש בחלבון מי גבינה איזולט כמקור עיקרי לחלבון במוצר הופך את המוצר לדל בלקטוז.
בנוסף יש שימוש בסוג ייחודי של פחמימות, לרוב מוצרים אלו יכילו פחמימה המגיעה מ-מלטודקסטרין (פחמימה שמקורה בעמילן) בלבד, אבל רול וואן בחרו להשתמש בתרכובת ייחודית (Carb1) שמכילה מלטודקסטרין בשילוב של אורז ואפונה – מקורות לפחמימה מורכבת שמביאה אנרגיה לאורך זמן ולא גורמת לזינוק חד של רמות האינסולין, משמע כל מנה עוזרת לנו להישאר שבעים ליותר זמן ומהווה פתרון מעולה כתחליף ארוחה או ארוחת ביניים לאנשים שרוצים את האקסטרה קלוריות במהלך היום אבל אין להם זמן \ גישה לאוכל.

אז מה מקבלים בכל מנה של R1 GAIN מחברת רול וואן ?
*265 קלוריות איכותיות.
*25 גרם חלבון – כאשר המקור העיקרי הינו חלבון מי גבינה איזולט.
*37.5 גרם פחמימה מורכבת המופקת מתשלובת של אורז אורגני, מלטודקסטרין ואפונה.
*עשיר בחומצות אמינו וב- BCAA, אידיאלי להזנת השריר לאחר האימון או בבוקר לאחר הצום של הלילה.
*ללא אמינו ספייקינג.
*ללא חלבון סויה.
*5 גרם סוכר במנת הגשה – אחוז הסוכר מהנמוכים בשוק למוצרים מסוג זה.
*4 גרם שומן בלבד במנה.
*0 שומן טרנס.

למי מתאים המוצר?
המוצר מתאים למתאמנים אשר רוצים לעלות במסת השריר בצורה נקייה, כאמור, ללא עליה בשומן מיותר. בנוסף המוצר יכול להוות פתרון מעולה כתחליף ארוחה או כארוחת ביניים במהלך היום אפילו לאנשים שמחפשים השלמה תזונתית מכיוון שאין להם זמן או את הכלים הלוגיסטיים כדי לאכול (להכין את המזון, לשים בקופסאות וכו).
ובכלל – לכל מי שמחפש לשלב מוצר איכותי שייתן לו עוד קלוריות בתפריט היומיומי.

R1 GAIN מגיע בשני גדלים: 2.3 / 4.6 ק"ג