אבקת גיינר 5.4 ק"ג לעלייה במסה-GOLIATH + משלוח חינם + צ'יפס ובמבה חלבון מתנה! 

לאחר שנים של עבודת מחקר ופיתוח, ולאחר הצלחתו של המוצר MACRO PRO, חברת סיינטרקס SYNTRAX המצליחה ממשיכה עם החידושים ומוציאה את המוצר החדש: גוליית GOLIATH וכעת לאחר המתנה ארוכה, הוא סוף סוף נחת בישראל!

גוליית, הינו תוסף תזונה בעל תווי תקן מהמחמירים ביותר בעולם, מה שאומר שהמוצר שאתם שותים הוא האיכותי והאמין ביותר.
הוא פותח, כאמור, על ידי חברת סיינטרקס כאשר המטרה הייתה ליצור מוצר מסוג אבקה לעלייה במסה (גיינר) אשר יספק את מה שדרוש לאנשים כדי להוסיף קלוריות איכותיות לתפריט שלכם על מנת לעלות במסת השריר בצורה אפקטיבית יותר.

כאשר אנחנו רוצים לעלות או לשמור על המשקל ומחפשים תוסף איכותי שיהווה השלמה קלורית, חשוב להבין כי עלינו למצוא מוצר בעל יחס חלבונים ופחמימות אידיאלי עבורנו.
היחס בגוליית הינו 1:3.5, כלומר על כל גרם חלבון אנחנו נקבל 3.5 גרם של פחמימה, זהו יחס אידיאלי ככלל ומתאים כמעט לכל מתאמן או מתאמנת באשר הם, או אפילו לאנשים שאינם מבצעים פעילות כלשהי אבל רוצים לעלות במשקל או להשתמש בתוסף שיהווה תחליף ארוחה ראוי במהלך היום, בגלל אילוצי זמן.

 

הפחמימות בגוליית

רב-סוכר שמורכב משרשרת יחידות של גלוקוז (3-10).  הוא נוצר מפירוק שרשרת עמילן לכמה יחידות קטנות יותר, עמילן שמגיע בד"כ מתירס או חיטה ולפעמים גם מתפוח אדמה.  מלטודקסטרין היא הפחמימה הנפוצה ביותר בתוספי המזון. אבקות חלבון, גיינרים ומשקאות איזוטונים, רובם מכילים מלטודקסטרין.  יעילות הספיגה והעיכול של מלטודקסטרין גבוהה מאוד.  פחמימה זו נספגת ומתפרקת במהירות למולקולות שמרכיבות אותה- גלוקוז.  ככל שהמלטודקסטרין מורכב מיותר יחידות גלוקוז, כך המתיקות הולכת ופוחתת.  עם אינדקס גליקמי גבוה של 105-130 (תלוי באורך שרשרת הגלוקוז), מלטודקסטרין גורם כמובן לעליה חדה ברמת הסוכר בדם ובעקבותיה הפרשת אינסולין חזקה.  לכן השימוש הנרחב במלטודקסטרין הוא בשילוב עם חלבון או קריאטין, והוא המתאים ביותר לשימוש לאחר האימון. לקבל בניית שריר מרבית והתאוששות מהירה ואיכותית.

 

חלבונים בגוליית

באופן גורף, מוצרים מסוג אבקות לעלייה במשקל יכילו סוג אחד בלבד של חלבון – מי גבינה. אולם, חברת סיינטרקס בחרה ללכת נגד הזרם וליצור משהו ייחודי – תשלובת של חלבונים גם במוצר מסוג זה, כמו  באבקות החלבון המצליחות של החברה – מטריקס 5 וטרופיקס 5.

החלבון הראשון במוצר הינו מי גבינה (WHEY). חלבון מי הגבינה הינו החלבון בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר בטבע וערכו עומד על 104%, זהו חלבון שנספג ביעילות ובקלות בגוף האדם ותורם להיווצרות תהליכים אנאבוליים (בוני שריר) בגופנו. יתרה מזאת, קצב ספיגתו מהיר מאוד והוא יהיה אידיאלי לצריכה בזמנים כמו מיד לאחר אימון או בבוקר.

החלבון הנוסף במוצר הינו קזאין מיסלרי, קזאין הינו חלבון החלב וקזאין מיסלרי היא הצורה הטהורה והטובה ביותר של חלבון זה. כאשר חברות אחרות ירצו לשלב את חלבון הקזאין במוצריהם, לרוב הן יעדיפן להשתמש בסידן קזאינט שהוא אופציה נחותה יותר. חברת סיינטרקס לא התפשרה ובחרה להשתמש בקזאין מיסלרי אשר נספג בצורה עדיפה. חלבון הקזאין נספג בצורה איטית וממשוכת.

לכן, אנחנו מקבלים שני סוגים של חלבון – אחד אשר נספג מהר ועוד אחד אשר נספג לאט, כלומר תשלובת חלבונים מתקדמת שמבטיחה לנו שאנחנו יכולים להשתמש במוצר בכל שלב כלשהו במהלך היום, בין אם זה אחרי אימון לפני השינה או ישירות בבוקר.

 

שומן
בגוליית אחוז השומן מהנמוכים שקיימים במוצרים מסוג זה, רק אחוז אחד שומן ל-100 גרם מוצר! מה שמבטיח עלייה נקייה ואיכותית במסת השריר מבלי לעלות בשומן מיותר שמצטבר באיזור המותניים והבטן.

 

אז למי מתאים השימוש במוצר?

לכל אדם אשר רוצה לעלות במסת השריר בצורה נקייה ואיכותית, לכל אדם שמתאמן ומחפש השלמה קלורית משמעותית כדי לתמוך בגופו כתוצאה מהאימונים. אנשים אשר אין להם סדר קבוע של ארוחות בגלל אילוצי זמן, כמו למשל חיילים, סטודנטים או אנשים שרוב היום בעבודה. חשוב לזכור שגם השקעה באימונים לא תביא לתוצאות ללא תמיכה תזונתית הולמת.

 

אז למה דווקא גוליית.

*רק 6 גרם סוכר מתוך 95 גרם פחמימה, אחוז סוכר מהנמוכים ביותר שקיימים !

* יחס חלבון ופחמימה אידיאלי של 1:3.5

*רק אחוז אחד של שומן, מבטיח עלייה נקייה !

*כמות כולסטרול מינימלית של 20 מ"ג למנה – מתאים לאנשים בעלי רגישות לכולסטרול.

*חסכוני – אריזה של 5.5 ק"ג וגודל מנה של 132 גרם בלבד, לעומת גודל של 150-170 אצל המתחרות.

*27 גרם חלבון במנה, הגבוה ביותר בקטגוריית הגיינרים בעל יחס זהה.

*500 קלוריות למנה (עם מים), כלומר עד 700 עם חלב – תחליף ארוחה מעולה!

*תשלובת של חלבונים בעלי ספיגה מהירה ואיטית.

*8 גרם גלוטמין במנת הגשה אחת, גלוטמין הינה חומצה אמינית שתורמת רבות לתהליכי ההתאוששות ושילוב של כמות כזאת אחרי אימון יגרום להתאוששות מקסימלית.

*6.5 גרם BCAA במנת הגשה

*שלושה טעמים מעולים – שוקולד, וניל ותות.

לסיכום:
במידה ואתם מחפשים לעלות במסה בצורה נקייה מבלי לצבור שומן מיותר, לצרוך שייק טעים ואיכותי מהחומרים המובחרים ביותר שניתן למצוא אז הגוליית מתאים לך בדיוק.