אבקת חלבון איזולט 100 – חלבון מבודד 907 גרם


 

 

 

חלבוני סיינטרקס נבדקו במעבדות מאושרות צד שלישי , לבדיקה - לחץ כאן

מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט - לחץ כאן לצפייה

איזולט חדש בישראל! היום יש שחקן חדש ומוביל בחלבוני האיזולט

לאחר שנים על גבי שנים של פיתוח, חברת סיינטרקס פיתחה את המוצר Isolate100   (Nectar) איזולט 100 של סיינטרקס.

אבקת חלבון מי גבינה איזולט טהורה המיוצרת בפטנט ייחודי השמור לחברת סיינטרקס SYNTRAX.
בכל מנת הגשה מה Isolate100 Nectar תקבלו חלבון מבודד-איזולט איכותי במיוחד, המופק ע"י שימוש בחלבון פרומינה PROMINA טהור בלבד, שזהו המקור האיכותי ביותר לחלבון איזולט wpi  (whey protein isolate).

וכעת, אחרי ציפייה ממושכת, ה-Isolate100  סוף סוף נוחת בישראל !

מנת הגשה מכילה:

 

אבקת חלבון iso 100, מיוצרת תחת בקרת איכות מהגבוהות בעולם ומבוססת על הפטנט הייחודי של חברת סיינטרקס המשתמשת בחלבון פרומינה. רוב החברות יעדיפו להשתמש במי גבינה פשוט כמקור החלבון שלהן על מנת לחסוך עלויות, סיינטרקס, לעומת זאת עושה שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם במוצריה וזאת בכדי להגיע לרמת איכות שמאפיינת אך ורק את המוצרים שלה.

 

אז מה זה בעצם חלבון איזולט?

חלבון איזולט PROMINA הינו חלבון אשר מיוצר בכבישה קרה, ללא שימוש בחימום הגורם לדנטורציה בחלבון. סיינטרקס מקפידה על רמת הפיקוח הגבוהה ביותר כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר והערך הביולוגי הגבוה ביותר שאבקת חלבון יכולה לספק. בנוסף, בשל היותו של חלבון האיזולט בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר שקיים בעולם, מהירות הספיגה שלו היא הגבוהה ביותר! זה עניין של דקות אחדות, מרגע שתשתו את הisolate100  ועד שהוא ייספג לחלוטין בגופכם מיד לאחר האימון, כך אתם בעצם נותנים לגופכם את מה שהוא צריך על מנת להיבנות מחדש אחרי האימון בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר ועושים את זה בליווי תחושת הנאה מטעמו הנפלא של ה isolate100!
 
בנוסף לכך, חלבון האיזולט הינו בעל פרופיל חומצות האמינו הגבוה ביותר ובנוסף מועשר בחומצות אמינות מסועפות שרשרת (BCAA) אשר הינן בעלות תפקוד קריטי בכל הקשור להתאוששות מקסימלית מיד לאחר האימון כך שאתם מכניסים את מנת החלבון הרצויה שנספגת במהירות, אבל גם מספקים לגופכם את אשר דרוש לו על מנת להתאושש במינימום זמן מהאימון ולהתחיל בתהליך האנאבולי של בניית מסת השריר בצורה אופטימאלית.

ה Isolate100 Nectar אינו מכיל ממתיקים מלאכותיים כגון אספרטייים, אלא מבוסס על הממתיק הנחשב לבטוח מכולם סוכרלוז ואסלפם קיי, כך שהוא מתאים לחלוטין לאלו הרוצים להימנע מסוכרים פשוטים וקלוריות מיותרות !

סיינטרקס מציגה לכם מוצר שאינו מסתיר מכם דבר, ע"י שימוש במרכיבים הטובים והאיכותיים בעולם, מקור החלבון הינו בוודאות חלבון מי גבינה איזולט בעל הערך הביולוגי הגבוה ביותר מכל חלבוני מי הגבינה.
בניגוד למוצרים אחרים המכילים מי גבינה מרוכזים WPC (whey protein concetrate)  הנחשבים לזולים ונחותים, המשלבים תוספת מזערית של מי גבינה ISOLATE,
סיינטרקס הרכיבה חלבון איזולט טהור אשר מבוסס על חלבון איזולט ממקור הפרומינה בלבד, ללא תוספות זולות וללא אותיות קטנות !

ה Isolate100 Nectar מכיל 0 גרם כולסטרול במנה !
כידוע לכלל, התזונה המערבית רוויה בכולסטרול ולכן אנחנו נשאף להתרחק ממנו ככל שניתן, בשונה
מאבקות חלבון אחרות, ב Isolate100 Nectar אין אפילו לא מ"ג אחד של כולסטרול במנת הגשה ולכן
הוא ניתן לצריכה גם ע"י מתאמנים ואנשים אשר סובלים מהפרעות כולסטרול !
זאת לעומת 50 מ"ג ואף למעלה מזאת אצל חברות אחרות .

הisolate 100 מכיל 6.2 גרם BCAA במנת הגשה !
BCAA הן חומצות אמיניות מסועפות-שרשרת (לאוצין, איזו לאוצין ו-ואלין) והן רכיב מרכזי במבנהו של שריר השלד. מאחר שתהליך האימון הוא תהליך "הרסני" בראשיתו, מן הראוי
לצרוך כמות נאותה של BCAA על-מנת לאפשר תהליכי שיקום ובנייה מחדש של רקמות אשר ניזוקו במהלך האימון. חסר בBCAA- יפגום ביעילות תהליכי הבנייה ויאט את מהירות ההתאוששות שלאחר האימון. אספקת BCAA לפני האימון ובמהלכו תצמצם את מידת הנזק לשריר.

היתרונות הבולטים של אבקת חלבון איזולט 100

 

 

למי זה מתאים?

למתאמנים המעוניינים בעלייה במסת השריר, למתאמנים המעוניינים לשמור את המסה הקיימת , לאנשים המצוים בדיאטה דלת קלוריות / פחמימות, לאנשים מבוגרים אשר מעוניינים באיזון מערכת העיכול, לרגישים ללקטוז, לבני נוער ומתבגרים העוסקים בספורט ומצויים בתהליך גדילה. לצמחוניים שתזונתם לא מכילה חלבון מן החי, לחולי צליאק אשר רגישים לגלוטן.

טעמים

  1. וניל
  2. קרם עוגיות
  3. קפוצ׳ינו
  4. שוקולד

גודל כל קופסה 2LBS

באריזה 29-32 מנות הגשה.