פגישות ייעוץ פרונטליות או אונליין מותאמות לתקופה: כל הפתרונות לתזונה ואימונים!
משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון מעל 285 ש"ח!

מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף פתח תקווה

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מיין לפי:

פיתוח גוף תחרותי

מה עושים אחרי תחרות פיתוח גוף - איך להמנע מתופעות לוואי
סיימתם את התחרות? מה עכשיו ? מה לעשות בכדי להינע מכל תופעות הלוואי המתחרשות בשבוע האחרון לתחרות?
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
קובי ירושלמי מר יוניברס ואתלטיק IBFF 2015
סולם יעקב: כך הפך קובי ירושלמי, נציג ישראלבודי, מחולון למר יוניברס בקטגוריית "פיטנס"
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
השבוע האחרון לתחרות פיתוח גוף – תוכנית אימונים לשבוע האחרון
השבוע האחרון לתחרות הוא שבוע קריטי במיוחד, בשלב זה מאגרי הגליקוגן שלנו מרוקנים כמעט לחלוטין, העייפות מצטברת, חולשה, רעב, עצבים ומה לא. רק חסר שמישהו יזרוק מילה לא במקום ואתה עוד רגע מתפוצץ.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
ריאיון עם אביב עומר לאחר הזכייה ב-IBFF
הסגן הנצחי של קטגוריית המשקל הבינוני הפך סוף – סוף לאלוף ושבר את המנחוס לרסיסים. עכשיו הוא מסמן מטרה חדשה: הזירה הבינלאומית. ועוד לפני כן הוא מדבר איתנו על ההכנה הפסיכית שעבר ("5 חודשים דיאטה") ההחלטה להצטרף ל ibff ("קורה פה משהו גדול") והפרמטרים שהוא מעוניין לשפר בעונה הקרובה. הניגרי מדבר.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
לוליק בראיון עם יואב טל
תופעת טבע מיוחדת אשר ניחן בכוח רב , זוהי כתבת פרופיל על ספורטאי קצת אחר וקצת שונה ,לא ממש מפתח גוף אך בהחלט מגיע מהענף של הברזל הכבד שכוח המשיכה כנראה שלא משפיע עליו.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
איתי בושרי בריאיון אחרי הזכייה ביוניברס
להתגבר על פציעה משמעותית חודשיים לפני תחרות? להחזיק שייפ תחרותי 3 חודשים? לשנות מטרות תוך כדי תנועה? הכל קטן על איתי בושרי, הישראלי שקטף את המקום הראשון במר יוניברס של ibff בתחרות שנערכה בעיר טורנטו באיטליה. האלוף המוכתר לא מתרגש מכלום. טוב, אולי רק קצת – כשמגישים לו דוגמיות פסטה בזמן שהוא אמור לשבור דיאטה של חצי שנה. ראיון מיוחד
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
פיתוח גוף - ספורט בריא?
אחוזי שומן נמוכים במיוחד בקרב האוכלוסייה, יכולת פיזית (בעיקר אנאירובית) גבוהה באופן משמעותי, פרופורציה גופנית מרשימה, ויטאליות (חיוניות) גבוהה - מהווים רק רשימה חלקית של אותם מתאמנים העוסקים בפיתוח גוף על בסיס קבוע.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
ייבוש לתחרות פיתוח גוף
תחרויות מר ישראל בפיתוח גוף קרבות ובאות, וכל מה שהשקעת עד כה מונח על כפות המאזניים. לא קל להיות מפתח גוף ובטח שלא קל להיות בענף פיתוח גוף מקצועי בארצנו. יש הרבה מקורות מידע 99% אחוז מהם מבלבלים ולא אמינים. כעת, לראשונה ניסינו לחשוף על קצה המזלג את המדריך השלם להכנה לתחרות פיתוח גוף.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
הקצין הקרבי המשכיל שהפך למר ישראל
מנתץ הסטיגמות, רז לוי , הקצין הקרבי המשכיל שהפך למר ישראל.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
אנה בכוח: מיס פיטנס אנה לקאב בראיון ראשון
אחרי שזכתה במיס פיטנס 2011 (ifbb), לאנה לקאב יש הרבה מה להגיד, והיא לא שומרת כלום בבטן. בראיון Israelbodyהיא מדברת על הדיאטה הרצחנית שנאלצה לעבור ("פרכיית אורז אחד ביום"), ההופעה בתחרות ("למדתי פוזות של גברים אבל תיקנתי עד הערב"), והמהפך התודעתי שלדעתה יביא נשים נוספות לספורט הזה ("בנות שפעם היו שואלות אותי איך לרזות רוצות היום לפתח שרירים").
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
רומן קושניר - מפתח גוף בן 47
רומן קושניר רצה לרזות כמה ק"ג כדי לשפר את הערכים בבדיקות הדם. כשהתחיל להתעמל והמשקל החל לנשור הוא התאהב בתחום פיתוח גוף. הדרך לתחרות מר ישראל הייתה קצרה, ובסוף החודש הוא יתחרה בקטגוריית הגיל שלו. למרות שהוא מקווה לזכות בתואר הוא אומר: "קודם כל מדובר בשינוי בריאותי, אחר כך במראה של הגוף"
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
1