פגישות ייעוץ פרונטליות או אונליין מותאמות לתקופה: כל הפתרונות לתזונה ואימונים!
משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון מעל 285 ש"ח!

מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מצא כתבה:

סיפורה האישי של נעמי לי סימוני

 

סיפורה האישי של נעמי לי סימוני

סיפורה האישי של נעמי לי והתהליך שעברה בפגישות הייעוץ בישראלבודי.

 

ספרי לנו - מהיכן את? , מה גילך ?  במה את עוסקת? 

אני מרמת גן, בת 16.5, לומדת בתיכון אהל שם ברמת גן.

 

 

באיזו פעילות גופנית את עוסקת? מתי התחלת את התהליך בישראלבודי? איך שמעת לראשונה על ישראלבודי?
אני מתאמנת במכון הכושר "טרגט" ברמת גן, אימוני כוח ABC  5 פעמים בשבוע, ואירובי 3 פעמים בשבוע.
את התהליך בישראלבודי התחלתי בחודש פברואר 2014, כשדיברתי עם חברה שלי על כך שאני מעוניינת לרדת במשקל בצורה נכונה, והיא סיפרה לי שאחותה הגדולה הייתה בייעוצי תזונה בישראלבודי ושהיא הגיעה לתוצאות שהיא רצתה בעזרתם. החלטתי ללכת ולנסות גם, וקבעתי 2 מפגשים עם גל ציון-פור. כמה חודשים אחרי המפגש הראשון, הוא סיפר לי שכעת יש תזונאית לנשים, ושהיא בדיוק בשבילי. איתה התחלתי את התהליך מהפגישה השנייה, בחודש מאי ונרשמתי לעוד 10 מפגשים.

 

למה בחרת דווקא בישראלבודי? מה היו הציפיות שלך? האם המפגש הראשון תאם את ציפיותיך?
הידע והכלים שהיו לי לגבי כושר ותזונה לפני התהליך בישראלבודי היו כמעט אפסיים. רציתי לעבור את השינוי בצורה הכי נכונה שיש, ותוך כדי גם ללמוד מכך ולסגל אורח חיים בריא שיישאר גם אחרי סיום התהליך.
בעקבות ההמלצות החלטתי ששווה לנסות, לא ממש ידעתי איך זה הולך ואיך העניינים יתנהלו. במפגש הראשון הציפיות שלי היו פשוט לקבל תפריט שיעזור לי להוריד במשקל ועם זה להסתדר. אך לאחר המפגש הראשון הבנתי שזה הרבה מעבר ל"משקל".. היועצת קודם כל רצתה לדעת מה מפריע לי בי, מהן המטרות שלי והיה לה חשוב קודם כל להכיר אותי, את סדר היום שלי וטיפה לדבר עליי לפני שמתחילים. לאחר מכן היא הסבירה לי מהם אחוזי שומן, ומהם אחוזי שומן תקינים, כיצד לרדת נכון ובצורה מתונה במשקל, הצבנו יעדי ביניים ואחר כך עברנו על כל ארוחה במהלך היום וקבענו תפריט שיהיה מותאם ונוח בשבילי. היא הכירה לי המון דברים חדשים שלא ידעתי עליהם, בין אם זה מושגים שונים שקשורים לתזונה וכושר, ובין אם זה מוצרי מזון חדשים שלא הייתי מודעת אליהם. המפגש הראשון היה הרבה מעבר לציפיות שלי, ויצאתי ממנו בהמון מוטיבציה ורצון להתחיל את התהליך.

 

רוצים לשמוע עוד אודות פגישת הייעוץ ? לחצו כאן!


מה השגת בסיכומו של תהליך עד עתה? מהן התגובות שקיבלת לאחר השינוי מהאנשים הקרובים אליך ?
בסיכומו של התהליך, ירדתי בערך 9 קילוגרם, ו11 אחוזי שומן. בנוסף לנתונים המספריים אני מרגישה שהשגתי הרבה מעבר: סיגלתי לעצמי אורח חיים בריא ונכון, הכרתי המון דברים חדשים שלא ידעתי עליהם והכושר הגופני שלי השתפר במידה ניכרת.
מכיוון שהתהליך היה בתקופת החופש הגדול, והמון אנשים ראו אותי רק לאחר החופש בפעם הראשונה- כשהתחיל בית הספר, הם ראו את השינוי בצורה ברורה וגם מאוד החמיאו לי על כך, קיבלתי המון פרגון מהחברים שלי ומהמשפחה, ורק אז הרגשתי שבאמת עברתי את השינוי.

 

מה יש לך להגיד לאנשים שרוצים לדעת יותר על התהליך שעברת? היית ממליצה?
ללא ספק הייתי ממליצה לכל אחד שרוצה לעבור שינוי – לאו דווקא ירידה במשקל, בצורה נכונה- לקבוע פגישת ייעוץ בישראלבודי.
בזכות היועצת קיבלתי ידע וכלים להמשך הדרך, עברתי את התהליך בצורה נכונה ובריאה, קיבלתי המון מוטיבציה ועברתי את השינוי בצורה חווייתית וכיפית ולא קשה ומייאשת. כשיורדים במשקל בצורה נכונה מבינים שזה לא תהליך שאמור להיות קשה מבחינה נפשית, אלא תהליך שבמהלכו גם לומדים המון על עצמך ומסגלים אורח חיים בריא להמשך הדרך.


מהי לדעתך נקודת המפתח להצליח לעבור שינוי כה גדול ולהצליח לשמור עליו בלי לחזור אחורה? מילים אחרונות?
לדעתי נקודת המפתח כדי להצליח לעבור את השינוי היא קודם כל רצון! אחר כך צריך להבין שזה לא תהליך שנגמר מיד לאחר שמגיעים אל התוצאות- אלא ממשיכים ושומרים על כך, לכן חשוב שהתהליך יתבצע בצורה מתונה, מכיוון שאם מגיעים לתוצאות מהר ובצורה לא נכונה- עלולים לחזור אחורה אפילו יותר מהר מהתהליך עצמו.  בעזרת ישראלבודי עברתי את התהליך בצורה מתונה והכי נכונה שאפשר.
מי שבאמת רוצה –יכול, ולפי דעתי כל אחד יכול. בעזרת ישראלבודי כל אחד יכול לקבל את הכלים הנכונים כדי להגיע למידת הצלחה ניכרת וכדי להשיג את המטרה שלו.
אתה לא סתם מקבל תפריט ונזרק למים העמוקים, אתה מקבל תמיכה וייעוץ בכל זמן ולאורך כל הדרך, אתה יודע שיש לך תמיד מי שיישב איתך, יסביר לך, וידאג לך.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: