פגישות ייעוץ פרונטליות או אונליין מותאמות לתקופה: כל הפתרונות לתזונה ואימונים!
משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון מעל 285 ש"ח!

מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מצא כתבה:

סיפורו האישי של איתי מועלם

סיפורו האישי של איתי מועלם

מילד שמן לחייל חטוב ואתלטי שעשה שינוי קיצוני במראה ובאורח החיים.

 

 

מהיכן אתה? ובן כמה אתה?

אור יהודה, 23


באיזו פעילות גופנית אתה עוסק?

אנארובי משקולות בחדר כושר, לאחר תקופת חיטוב שכללה גם אירובי.

 

מתי התחלת תהליך בישראלבודי?

לפני כשנתיים

 

איך שמעת לראשונה על ישראלבודי?

חבר שמתאמן אצל גיל כבר שבע שנים (קובי לחמי)

 

למה בחרת דווקא בישראלבודי?

לאחר שהתחלתי דיאטה לבד והגעתי למצב שאני בקושי אוכל כל היום, ורץ כל יום, חבר מהבסיס הציע לי להגיע לגיל גרנות התותח ולנסות את השיטה שלו. כבר מהפגישה הראשונה ראיתי תוצאות ותוך שלושה שבועות ירדתי שתי קילו במשקל. אבל הכי חשוב היה לי שלא הרגשתי רעב, אכלתי בצורה מאוזנת מבלי להחסיר מרכיבים חשובים שהגוף צריך. בנוסף הפסקתי עם הריצות בכל יום והתחלתי להתאמן בצורה מסודרת מבלי להרגיש עייפות

 

למה ציפית לפני שהגעת?

ציפיתי כמו שנאמר לי וזה שגיל יבנה לי תכנית אימונים ותפריט תזונה ומיפה והלאה הכול בידיים שלי אבל לא כך היה אלה יותר מכך!

 

רוצים לשמוע עוד אודות פגישת הייעוץ ? לחצו כאן!

 


האם המפגש הראשון תאם את ציפיותיך?
המפגש הראשון תאם את ציפיותיי ויותר מכך!

גיל לאחר ביצוע מדידות היקפים, אחוזי שומן ומשקל בנה לי תפריט תזונה שתואם את חיי כחייל. כלומר תפריט שבנוי על אוכל אותו אני יכול לקחת לבסיס ולחמם. לא אוכל בעייתי שדורש מקרר לדוגמא. גיל גם בנה לי את התפריט בהתאם לשעות בהם אני מגיע למכון כושר בבסיס ובהתאם לשעות בהם יש לי הפסקה בצבא.
לאחר בניית התפריט ובעצם בניית סדר יום שלם אשר אם תעמוד בו מובטחת לך ההצלחה, עברנו לבניית התוכנית אימונים. גיל הסביר לי כיצד לבצע כל תרגיל ולמה להשים לב בכל סט וסט.
גיל וכל צוות ישראל בודי פשוט אנשים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר וביחד עם זאת גם מחויבים לכל לקוח ולקוח – ההרגשה היא שהמאמן שלך זמין 24 שעות לכל שאלה ולכל בעיה מעבר לזמני הפגישות הרגילות.
בנוסף לבדיקות מקיפות של אחוזי שומן, משקל והיקפים אצל גיל אני בודק את הבדיקות דם שאני עושה בכל חצי שנה. גיל משנה לי את התפריט בהתאם לבדיקות הדם בכל פעם שצריך. גיל זמין לכל שאלה – אפילו באמצע הקניות בסופר אני מתקשר אליו ושואל אותו שאלות לגבי התפריט.
גיל והיועצים שלו בעלי ידע עשיר מאוד בתחום תוספי התזונה וגיל במידה וצריך מייעץ לי לקנות תוספי תזונה על מנת לשפר את היכולות של הגוף ולתמוך בגוף במהלך תקופות בהן האימונים אינטנסיביים.
מכיוון שאני חייל לפעמים ישנם שבועות שלא יוצא לי להתאמן בצורה מסודרת ( שמירות וקורסים לדוגמא ). בשבועות האלה גיל תמיד נותן לי מענה וללא תוספת תשלום אנחנו משנים את התפריט והתכנית אימונים בהתאם למצב וללא פגישה ייעוץ נוספת.

 

 


מה השגת בסיכומו של תהליך עד עתה?
אני מתאמן של גיל כבר למעלה משנתיים. בשנה וחצי הראשונות ירדתי מ- 110 קילו ל-64 קילו. מ 22% שומן ל 8%. לאחר הירידה הזאת התחלתי תקופה של מסה איטית.

 


מהן התגובות שקיבלת לאחר השינוי מהאנשים הקרובים אליך ?
התגובות היו ממש מדהימות – אנשים לא מזהים אותי ברחוב וכולם לא מאמינים שהצלחתי לעשות שינוי כזה גדול. בנוסף המשפחה הקרובה שלי מאוד שמחה בשבילי כי מצבי הבריאותי לא היה טוב בתחילת התהליך.
מהי לדעתך נקודת המפתח להצליח לעבור שינוי כה גדול ולהצליח לשמור עליו בלי לחזור אחורה?
נקודת המפתח להצלחה היא קודם כל הרצון להשתנות. אם אתה באמת רוצה להשתנות גיל וצוות היועצים שלו עומדים לרשותך לאורך כל התהליך. מייעצים ותומכים לאורך כל הדרך!!


מה יש לך להגיד לאנשים שרוצים לדעת יותר על התהליך שעברת?
לא לפחד להתחיל את התהליך הזה. השיטה של ישראל בודי עובדת ומבטיחה לך ירידה במשקל ללא תחושת רעב. ללא התייאשות ותחושת תסכול מהאימונים והכי חשוב – התפריט נבנה עפ"י סדר היום שלך ככה שאתה לא צריך לשנות בצורה דרסטית את חייך בשביל להצליח בתהליך.


מילים אחרונות?
אלפי תודות לגיל המאמן שלי וכבר למעלה משנתיים תומך בי ומייעץ לי בכל דבר! מאמן שהפך כבר לחבר יקר איתו אני מתייעץ בכל דבר, גם ללא קשר לאימונים ולתזונה.

 

 

 

 

 

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: