מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

משלוחים חינם - משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון על כל קניה מעל 285 ש"ח

חודש החלבון בישראלבודי - חודש שלם של מבצעים

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מצא כתבה:

סיפורו האישי של אבי קראוס

סיפורו האישי של אבי קראוס

סיפורו האישי של אבי והתהליך שעבר בפגישות הייעוץ בישראלבודי.

 

 

ספר/י לנו - מהיכן את/ה? , מה גילך ?  במה את/ה עובד/ת? 

תושב ירושלים, בן 45, עובד בנק באגף משאבי אנוש ולוגיסטיקה, נשוי, אב לשני בנים,
התחלתי לפני שנה תהליך של הורדת משקל מבוקרת תוך הקפדה על תזונה בריאה עם דיאטנית בשם רונית ציוני שעם הלמידה עמה בנושא התזונה וההקפדה על שמירה על אורח חיים נכון היא כיוונה אותי לפעילות ספורטיבית והעלאת מסת שריר ואז היא הפנתה אותי לחפש דיאטן קליני שמתמחה בתזונת ספורט, כך הגעתי לגל ציון-פור שעמו למדתי כיצד ואיך לאכול נכון יותר לתחום זה וגם להתאמן נכון לצורכי גדילה במסת שריר במקביל לירידה באחוזי שומן.

 

באיזו פעילות גופנית את/ה עוסק/ת? מתי התחלת תהליך בישראלבודי? איך שמעת לראשונה על ישראלבודי?

כיום עוסק בשני סוגים עיקריים של פעילות גופנית – חדר כושר – לפי תכנית משקולות מסודרת וכן ריצה – משתתף במרתון 10 ק"מ בירושלים ומקפיד על אירובי מחוץ לחדר הכושר.

מקפיד להתאמן לא פחות 4 פעמים בשבוע אימוני משקולות לפי תוכנית מסודרת,פלוס ריצה של 10 קמ אחת לשבוע.

התחלתי ייעוץ אצל גל ציון-פור בנובמבר 2013 והגעתי אליו היות ודי נתקעתי באימונים, לא עליתי בשריר ולא ירדתי באחוזי שומן, הייתי יחסית חלש באימון ולא הצלחתי לשנות את המצב, אז קיבלתי ייעוץ מהתזונאית שלי לחפש דיאטן קליני שמומחה לענייני תזונת ספורט במטרה להצליח להגדיל מסת שריר ושומן בתהליך שנתקע וכך למעשה תוך כדי שיטוט באתרי אינטרנט הגעתי לישראלבודי.

 

 

 

למה בחרת דווקא בישראלבודי? מה היו הציפיות שלך? האם המפגש הראשון תאם את ציפיותיך?

הבחירה הגיעה דרך אתר האינטרנט לקניית מוצרים לאימונים, היא  הייתה ברורה – אתר ישראל בודי הנו אתר מאוד מקצועי עם המון מידע והמון אפשרויות –לאחר היכרות עם דורון וישראל מהחנות בהרצליה ולאחר מכן עם גל, ההמשך היה טבעי – ייעוץ מקצועי והוגן גם ברמת המחיר ובעיקר ברמת ההתנהלות הבינאישית מולי כלקוח.

המפגש הראשון היה פשוט הלם עבורי - שינוי תפיסה וחשיבה - גל הבהיר והסביר באופן מקצועי מאוד את השינוי שאני צריך לעבור בתזונה שלי שהייתה דלה מאוד בפחמימות וחלבונים וכן בתוספים נכונים כגון אומגה 3, קריאטין ובטא אלנין, זה הסביר לי את הירידה שחוויתי עד להגעה לגל בכוח, עלייה בשריר שנעצרה, ירידה ביכולת להתאמן אימון חזק ועוד, בחרתי להמשיך עמו מייד ל-5 מפגשים והתוצאות לא איחרו לבוא.

 

רוצים לשמוע עוד אודות פגישת הייעוץ ? לחצו כאן!

 

 

מה השגת בסיכומו של תהליך עד עתה? מהן התגובות שקיבלת לאחר השינוי מהאנשים הקרובים אליך ?

מרגע שהתחלתי ייעוץ אצל גל ירדתי באחוזי שומן בערך מ-20 אחוזים ל נכון להיום ל-13.6 ואלו אחוזים שמאוד קשה לרדת אותם ללא תוכנית מקצועית ותפריט מדוייק והיד עוד נטוייה בשאיפה להגיע ל-10%. עליתי במסת שריר, עליתי בהיקף זרוע, ירדתי בהיקף בטן והדרך עוד לפניי.

באופן כללי המשקל נותר אותו הדבר אך בפירוש זו המטרה בשילוב ירידה באחוזי  שומן והיקפים ועלייה מסת שריר זה תקין לגמרי.
התגובות בעיקר מהירידות האחרונות מאוד מחמיאות בעיקר מהחברים סביב וגם מהחברים בחדר הכושר שאיתם אני מתאמן ומתראה, אפילו ביקשו הפניות לישראל בודי ושואלים שאלות אותי כי זה די ברור שמי שהצליח לרדת בשומן ולגדול בשריר עושה משהו נכון אז תמיד אני נשאל על איך ודרך מי וכמובן שאני מפנה לישראלבודי.

 

מה יש לך להגיד לאנשים שרוצים לדעת יותר על התהליך שעברת? ההיית ממליץ?

לגבי תהליך הייעוץ, אני מאוד ממליץ – אין לי ספק שהייעוץ שקיבלתי הוא ברמה עולמית וזה לא הגזמה ! 
כמי שגולש באתרים מקצועיים בחו"ל וקורא מאמרים ומחקרים תזונתיים הקשורים לפיתוח גוף אני נדהם מחדש כמה התפריטים שקיבלתי  וההכוונה שנמסרה לי במפגשים היא אחד לאחד ברמת פיתוח גוף ותזונה הגבוהה ביותר בעולם  – גם אם נראה לפעמים שהתפריט מורכב מדברים שאנו מכירים אבל התיזמון שלהם והשילוב זה כל ההבדל ובכל המאמרים הכי מקצועיים הם תומכים בתפריט הספציפי הזה למטרות של חיטוב.
גם נושא ההקפדה על תוכנית האימונים חשובה מאוד – התאמנתי חודשים רבים לפני הייעוץ ולא הצלחתי לגדול בשריר ולא לרדת באחוזי שומן – ההקפדה על התוכנית ברמת סדר התרגילים איפשרה לי לעלות בצורה יפה בכל הפרמטרים כך שזה מאוד חשוב להקפיד.

 

מהי לדעתך נקודת המפתח להצליח לעבור שינוי כה גדול ולהצליח לשמור עליו בלי לחזור אחורה? מילים אחרונות?

נקודת מפתח החשובה בעיניי לטעמי היא שיש להקצות באורח החיים שלנו  את הזמן לאימון -  על אף שיש בת זוג, אישה, חברה , ילדים, בית, משפחה, עבודה, הורים – הכל נכון, אבל חובה לפנות ולהקצות זמן ובעיקר להבין את החשיבות להקצאת הזמן לאימונים, הכל סובב סביב האימון ,הבילוי עם החברים, עם המשפחה, יציאה לסרט, ארוחת צהריים משפחתית, קימה בבוקר בשבת, בילוי בבר, הכל מתחיל ונגמר סביב שעת ביצוע האימון המתוכנן ! נקודה זו היא קריטית להצלחה, האימון לפני הכל השאר יחכה, ימתין, יסבול דיחוי , כמובן למעט מקרי קיצון אבל אלו כמקרי קיצון הם ארעיים ואפסיים בלוח הזמן שלנו.
אסור לשכוח את החשיבות של התזונה סביב האימון,היא קריטית להצלחה – אסור להתעצל וחובה להכין מנות אוכל לפני \אחרי אימון ואסור לשכוח את התיזמונים של האכילה – בלעדיהם זה לא יצליח, כולל תזונת חלבונים, פחמימות וכמובן תזונת הויטמינים\אומגה,קריאטין, בטא אלנין וכד' – לפי ההנחיות.


בהצלחה – אבי קראוס

 

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: