פגישות ייעוץ פרונטליות או אונליין מותאמות לתקופה: כל הפתרונות לתזונה ואימונים!
משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון מעל 285 ש"ח!

מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מצא כתבה:

סיפורו האישי של אביב מורזיוף

סיפורו האישי של אביב מורזיוף

סיפורו האישי של אביב והתהליך שעבר בפגישות הייעוץ בישראלבודי.

 

 

ספר לנו - מהיכן אתה? , מה גילך ?  במה אתה עובד? 

קוראים לי אביב מורזיוף בן 26 מחדרה עובד בבורסה ברמת גן.

 

באיזו פעילות גופנית אתה עוסק? מתי התחלת תהליך בישראלבודי? איך שמעת לראשונה על ישראלבודי?

הפעילות העיקרית שלי היא החדר כושר אני נמצא שם יותר מבבית,אני אוהב מאוד פעילויות ספורט מכל סוג  הבעיה היא שאין לי פרטנרים לדברים האלה וחדר כושר זה המקום היחידי שאתה לא צריך איש ואם כן יש מישהו בסביבתך.
את הסיפור שלי בישראלבודי התחלתי בגיל 16-17 הייתי אז עדיין ילד שמן,היה בחור בחדר כושר בערך בגילי שהתחיל להתאמן עם ישראלבודי ,ראיתי את התהליך שהוא עובר איך שהוא גודל ומרים משקלים שבזמנו הדהימו אותי,יום אחד התאמנתי עם חבר שלי הוא ניגש אלי שאני ישמור עליו בסקוואט ומשם התחלנו לדבר איתו והוא סיפר לנו על השיטה של ישראלבודי , בעצם המשפחה הזאת שנקראת ישראלבודי.
יומיים אחרי חבר שלי שהיה איתי במכון באותו יום צלצל אלי, הוא חקר על ישראלבודי והתחיל לספר לי ולהראות לי תמונות של אנשים שנמצאים בתוכנית,הופתעתי מאוד כי ראיתי שזה לא רק אותו אדם אחד שהיה איתי במכון אלא יש עוד הרבה אצלו הרמתי טלפון ומאז אני אצלו. האמת הייתי מאוד סקפטי למראה התמונות ולא חשבתי שאפשר להשתנות ככה ובטח שלא כל כך מהר.

 

 

למה בחרת דווקא בישראלבודי? מה היו הציפיות שלך? האם המפגש הראשון תאם את ציפיותיך?
כשהגעתי לפגישות היעוץ בישראלבודי  המטרה הראשונה שלי הייתה לרזות. הייתי בחור גדול כי הייתי מתאמן אבל הייתי עם אחוז שומן גדול מאוד וזאת הייתה הבעיה העיקרית שלי .   לציין רק שלפני צבא והיה לי בעית גיוס בגלל המשקל.
הייתי אצל הרבה דיאטנים בחיי שלא ידעו הרבה איך להתמודד איתי והמצב שלי,  וחששתי שגם בישראלבודי זה יהיה אותו דבר, פחדתי שאפגוש משהו שלוקח אנשים רזים דוחף להם אוכל ואבקות חלבון והם הופכים לסוסים.
הופתעתי מאוד לגלות שזה לא ככה הבן אדם נתן לי אוכל יותר ממה שהייתי רגיל לאכול,רק בריא ולא השטויות שהייתי אוכל ,הוא נתן לי הבנה ויידע מה הוא עושה לי ולמה,הוא התעמק איתי על הכל והסביר לי למה,מה זה עושה,למה הגוף צריך את זה.מה זה חלבון,פחמימה,סיבים תזונתים,סוכרים וכ'ו יצאתי משם מרוצה ומופתע מאוד זה היה מעבר לצפיותי הבן אדם יידע להתאים לי תוכנית בהתאם ולהתמודד איתי ולא קל להתמודד עם אדם שמן שלוקחים לו אוכל,הוא הופך לשור זועם, אבל המוטיבציה ההכוונה הצמודה והזמינות עזרו לי לבנות ולהיבנות ולהגיע לתוצאות הרצויות שרציתי

 

רוצים לשמוע עוד אודות פגישת הייעוץ ? לחצו כאן!

 

מה השגת בסיכומו של תהליך עד עתה? מהן התגובות שקיבלת לאחר השינוי מהאנשים הקרובים אליך ?
השינוי היה מדהים אין לתאר את האושר כשאתה מגיע למידות שכל חייך חלמת להיות. אבל האושר האמיתי שלי היה כשהתחילו לצוץ קוביות בבטן חלום ילדות מאין פנטזיה שחשבתי שלעולם לא יתגשם. המבט ההמום של החברים והמשפחה והתגובות שהם נתנו היה דלק להמשיך.
אבל אם יש דבר אחד שהכי הרבה זכיתי ממנו בתהליך של ישראלבודי  הוא היידע. היידע שקיבלתיהוא הדבר הכי טוב והכי חשוב שיכולתי לקחת,ההבנה של מה שאתה עושה ולמה אתה עושה ומה זה עושה לך בגוף זה יותר חשוב מלקחת תהוראות וללכת לדרכך.חבל שלא יידעתי את זה קודם כל החיים שלי היו נראים אחרת.

 

מה יש לך להגיד לאנשים שרוצים לדעת יותר על התהליך שעברת? ההיית ממליץ?
בחום הייתי ממליץ למי שרוצה לעשות שינוי ולעבור תהליך דומה. רק שידעו שמדובר בהקרבה גדולה אין תוצאות בחיים בלי מאמץ וזיעה.
אבל התוצאות.....זה המוטיבציה הכי גדולה שיכולה להיות לך.

 

 

מהי לדעתך נקודת המפתח להצליח לעבור שינוי כה גדול ולהצליח לשמור עליו בלי לחזור אחורה? מילים אחרונות?
רוב הנושא הזה מבחינתי לפחות הוא מלחמה פסיכולוגית ,"רימיתי" את עצמי המון כדי להישאר בתהליך.בהתחלה חיפשתי פרטנרים למכון,וכשראיתי שזה משפיע עלי לרעה כשחבר אומר לי עזוב אין לי כח בוא נלך מחר והייתי נשאר בבית כי ויתרתי למח ואמרתי אין לי כח,מחר.למדתי לא לתת לעצמי להגיד מחר/אחר כך ופיתחתי שיטות "לרמות"
עד היום לוקח תיק בבוקר ומהעבודה הולך יישר למכון כי אני יודע שאם אני יגיע הבייתה אני לא ייצא. יש לי תמונה בסלולרי שלי מהעבר שכל פעם שאני מרגיש חלש או מתרץ לעצמי אני מסתכל בתמונה ורב עם עצמי "אתה רוצה לחזור אחורה ולאן שהיית או שאתה רוצה להישאר ככה"
לפעמים אני גם רואה באינטרנט סירטוני מוטיבציה לפני אימון
כמובן שחולשה כי גדולה אצלי הייתה באוכל בעיקר באהבתי למתוקים.לעבור ליד מאפיה/גלידריה ולא לאכול היה הדבר הכי קשה עבורי, ולאוכל היה טעם נוראי לא הייתי רגיל לסוג אוכל הזה. אבל גם למלחמה הזאת לא וויתרתי ובסוף מתרגלים לאוכל ואפילו אוהבים אותו.היום גם יש מודעות מאוד גדולה לענף הבריאות והתזונה ואנשים מעלים דרך הרשתות החברתיות מלא מתכונים וקינוחים נהדרים ובריאים ששידרגו תנושא והפכו אותו לקל ומהנה יותר לכולם. עם השנים האורך חיים הזה מוטמע בך והכל ניהיה נוח וקל.

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
נושא:
הודעה: