מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

משלוחים חינם - משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון על כל קניה מעל 285 ש"ח

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מיין לפי:

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק"ג Syntrax Matrix M5 + רול וואן בלנד קטן 907 גרם מתנה! +שייקר קפיץ מתנה!

אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק
 • אבקת חלבון סיינטרקס מטריקס 2.3 ק

יצרן: Syntrax סינטרקס

מטרה: לשרוף שומן, בניית שריר, כוח

 

 

מצאתם מחיר זול משלנו? עדכנו אותנו ונשווה בכל מחיר

 • חלבוני סיינטרקס נבדקו במעבדות מאושרות צד שלישי , לבדיקה - לחץ כאן
 • מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט - לחץ כאן לצפייה
 
דיי בטוח ששמעתם את השם הזה MATRIX, ולא סתם! זאת אבקת החלבון המוכרת והנמכרת ביותר בישראל כבר 5 שנים. ( צפו בסרטון שבהמשך).

לאחר פיתוח של שנים, חברת Syntrax סיינטרקס מוציאה לשוק אבקת חלבון ברמה הגבוהה ביותר שניתן להשיג כיום, אבקת חלבון מתקדמת בשבאה לתת פתרונות לכל הבעיות המשתקפות מאבקות החלבון שהיו נפוצות עד היום עקב שימוש במרכיבים זולים ופשוטים.

הMATRIX5 מפותח על בסיס המחקרים האחרונים והעדכניים ביותר כיום בתחום תזונה הספורט, האבקה מבוססת על 3 סוגי חלבון מהמתקדמים והאיכותיים ביותר, תשלובת חלבונים, 
נמנעת לחלוטין משימוש בחלבון באיכות נמוכה.
בחברת סיינטרקס  משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים והקרובים ביותר למצבם הטבעי ברמה המולקולרית: חלבון מי-גבינה מסונן WHEY
, חלבון ביצה (אלבומין) לא מפורק מהחלק הלבן של הביצה, 
חלבון החלב (קזאין) מסונן היטב (ובצורתו הטבעית – קזאין מיצלרי) 
ופפטידים של גלוטמין.
 
כיום, רוב החברות מייצרות מוצרים אשר מכילים כמות גדולה של סוכרים ופחמימות פשוטות על מנת לתת לאבקה נפח וטעם אך בעצם מורידה את איכות המוצרים המגיעים למתאמן. 
לכן, בחברת SYNTRAX סינטרקס לאחר שנים של מחקר ופיתוח במעבדות המתקדמות ביותר, מצאו את הפתרון לבעיה מבלי להתפשר על האיכות והתוצאה היא לא רק חלבון טעים במיוחד, שמתערבב בקלות (בעזרת כפית בלבד!), אלא חלבון שנותן לגוף בדיוק את מה שהוא צריך על מנת לבנות שריר בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת לשמור על איכותו.

לאחר נסיונות רבים פותחו טעמים מסוימים שנבחרו כטעימים ביותר והתקבל חלבון שמתמוסס בקלות ואינו משאיר גושים כמו רוב אבקות החלבון הקיימות כיום בישראל ובועלם.
 
 
 
הMATRIX5 מכיל תשלובת (מטריקס) של שלושה חלבונים איכותיים בכל מנת הגשה. 
מחקרים עדכניים מראים ששילוב זה הוא האידיאלי לעיכול ע"י הגוף ולהזרמת חומצות אמינו לשריר בצורה אידיאלית ומירבית.
 כאמור, החלבון מגיע משלושה סוגים שונים: מי-גבינה, קזאין מיסלרי, ואלבומין (חלבון הביצה).  כל סוג חלבון משלים אחד את השני, מעצים את יתרונותיו, ומחפה על חסרונו של השני (פטנט ייחודי של חברת סינטרקס). בעצם על ידי שילוב של שלושה סוגי חלבון שונים אנחנו מקבלים חלבון עם ערך ביולוגי גבוה יותר, פרופיל חומות אמינו עשיר יותר וספיכה טובה ביותר.
 
חלבון מי-גבינה (ultrafiltered whey protein)- חלבון מסוג PROMINA - הוכח כחלבון שנספג הכי מהר בגוף, מתאים באופן מושלם לפרופיל חומצות האמינו בשרירי השלד, חיוני להזרמת חומצות אמינו לשריר מיד לאחר אימון על מנת להתחיל לתקן את נזקי האימון ולסנטז חלבונים נוספים בשריר. יתרון הספיגה המהירה לעיתים יכול להיות גם החסרות, הבעיה העיקרית של חלבון מי-גבינה היא שהוא פועל בטווח זמן קצר מאוד ואינו מסייע לשמירה מפני פירוק רקמת השריר לאורך שאר היום או לאחר שעה של אימון .    
 
כאן נכנס לתמונה חלבון החלב (קזאין) (Micellar Casaine)- שהוכח במחקרים כחלבון האנטי-קטבולי (מונע פירוק) הטוב ביותר שקיים.  חלבון הקזאין מתפרק במערכת העיכול במשך 6-7 שעות תוך הזרמת חומצות אמינו במנגנון השהייה לזרם הדם, כך הוא אחראי למניעת פירוק השריר בזמן המנוחה שלנו לאורך שעות היום ובמיוחד בלילה בזמן השינה.  הקזאין במוצר מגיע בצורתו הטבעית ביותר- קזאין מיצלרי – כך אנזימי העיכול שלנו מכירים אותו והוא נספג בצורה הטובה ביותר במערכת העיכול.             
 
הסוג השלישי של החלבון ב MATRIX5 הוא חלבון הביצה (אלבומין) (undenatured egg albumin- egg white protein) שמכיל מרכיבים חשובים שתומכים באופן מושלם בבניית ותחזוקת השריר.  חלבון הביצה הוא בעל פרופיל חומצות אמינו מאוזן ומכיל את כל חומצות האמינו החיוניות לגוף, הוא מכיל פקטורי גדילה מסוימים ונוטריינטים רבים נוספים וחשובים – על מנת לתמוך בבניית השריר.     

     
דווקא תשלובת חלבונים מיד לאחר אימון יעילה יותר מחלבון מסוג אחד בלבד ( למשל רק מי גבינה) . שכן תשלובת החלבונים שיש לה ערך ביולוגי גבוה יותר, מאפשרת התאוששות ובנייה מהירים ואיכותיים יותר. כמו כן , למרות שהיא משלבת בתוכה חלבונים ארוכי שחרור, מצב הצבירה האבקתי של החלבונים מאפשר להם להיספג  ולהתפרק מהר למחזור הדם ובמקביל להישאר בגופנו מספר שעות ממושך בכדי שלא תהיה "נפילה" בריכוז חומצות האמינו בדם לאחר האימון או לאורך היום כפי שקורה במי גבינה.

 
**** PROMINA - החלבון של  SYTRAX מבוסס על חלבון מי גבינה איכותי מסוג PROMINA. היום קמספר מועט מאוד של  יצרני תוספי תזונה פועלים ספציפית בכדי לייצר את חלבון מי-הגבינה שלהם בתהליכים מתקדמים וייחודים מהשלב הראשון ועד האחרון. מרבית החברות מסתמכות על תוצרי לוואי של תעשית המזון בכדי להוזיל עלויות ( למשל קנייה של חלבון זול ופשוט כבסיס לאבקות החלבון שלהן כמו בתעשיית החלב למשל).
כלומר, התהליך של חברת SYNTRAX, או יותר נכון מוצר חלבון ה PROMINA עליו מבוססים המוצרים של SYNTRAX, מכוון לייצור חלבון החל משלב "גידול הפרה ועד לפס הייצור במפעל".
השימוש בחלבון של Promina, מותג חלבון ברמת הייצור הגבוהה ביותר ונעשה בוא שימוש בן השאר גם לשימוש רפואי בבית חולים בארה"ב.
הPROMINA נשמר בצורתו הטבעית ולא עבר תהליכים כימיים כמו דנטורציה. דנטורציה הנו תהליך כימי שבו מפורקים( בד"כ על ידי חימום) החלבונים לחומצות אמינו בודדות או פפטידים של חלבון ובתהליך זה אנו משנים לגוף את צורת הספיגה שהוא רגיל אליה. בכך עלולים לפגוע ביכולת הספיגה של החלבון. בדומה לשמן בכבישה קרה או דבש איכותי שלא חומם. ( PROMINA הוא סימן רשום בארה"ב ומייצג את איכות החלבון הגבוהה)
 
**** גלוטמין - הM5 של סיינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין שמעורבת ביותר תהליכים מטאבוליים מכל חומצת אמינו אחרת. לכן היא גם חומצת האמינו השכיחה ביותר בגופנו.  פעילות גופנית מאומצת גורמת לירידה דרסטית בריכוז הגלוטמין בשריר, דבר שמביא לעיכוב בתהליך סינטזת חלבונים חדשים והגברת תהליך פירוק חלבונים שקיימים בשריר. תוספת גלוטמין לאחר אימון תייעל תהליכים אנאבוליים בשריר ותפחית תהליכים קטבוליים.  ישנן טענות ששימוש  בגלוטמין יכול לסייע לשחרור מוגבר של הורמון הגדילה (GH) ועל כן להאיץ תהליכי בנייה מהירים יותר. 
גלוטמין מהווה חומר דלק חשוב לתאי מערכת החיסון ולכן מפחיתה את הירידה במערכת החיסון שמתרחשת באופן טבעי לאחר אימון.  גלוטמין מעורבת גם בייצור אנטיאוקסידנט בשם גלוטטיון(Glutathione) , שנלחם בנזקי רדיקלים חופשיים שנוצרים כתוצאה מהאימון. 
 
**** BCAA - החלבון MATRIX של סינטרקס מכיל ריכוז גבוה של חומצות האמינו המסועפות BCAA (לאוצין,איזולאוצין וואלין). חומצות אמינו אלו בעלות מבנה מולקולרי ייחודי ומצויות בריכוז גבוה בשרירי גופנו. במהלך פעילות עצימה וממושכת הן מהוות חומר דלק ליצירת אנרגיה בתא השריר ולכן מתפרקות בזמן הפעילות וכמותן בשריר יורדת. כאשר ריכוזם בשריר יורד, עלול להיווצר קטבוליזם (פירוק) של רקמת השריר ולכן קריטי לספק אותן חזרה לגוף במהירות האפשרית לאחר האימון ולעיתים אך במהלכו.
בנוסף, חלק מהמחקרים מצאו שלחומצות האמינו מסוג BCAA יש השפעה על עיכוב תחושת העייפות שנוצרת במהלך הפעילות הגופנית. הן מתחרות עם חומצת אמינו נוספת בשם טריפטופן על קולטנים במוח. כאשר רמת ה-BCAA יורדת במהלך אימון, חומצת האמינו טריפטופן יכולה להיקשר לקולטנים במוח ולגרום לעליה בריכוז של סרוטונין- נוירוטרנסמיטור שגורם לתחושת עייפות.
לכן אודות  לרמה הגבוהה של BCAA יכול מצד אחד להפחית את פירוק השריר לאחר אימון ומצד שני להפחית את תחושת עייפות ולשפר התאוששות מאימון.
 
**** ASPARTIME FREE  - המטריקס 5 נקי מאספטריים הידוע כממתיק מלאכותי בעיתי מאוד ולא בריא, סיינטרקס מטביעה חותמת זו על מוצריה.
 
**** בדיקות מעבדה - חלבוני סיינטרקס נבדקו במעבדות מאושרות צד שלישי וקבלו תוצאות מעלות כמעט ללא סטייה, לבדיקה - לחץ כאן
 
**** נקי מסמי ספורט - מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט - לחץ כאן לצפייה
 
 
מהו תזמון הצריכה הנכון ביותר של המוצר?

כיוון שהמוצר מכיל תשלובת של 3 סוגי חלבוןבמהירויות ספיגה שונות 
(fast acting and slow acting proteins) הוא אידיאלי לצריכה מיד לאחר אימון, גם לאורך שעות היום וגם לפני השינה בלילה.  ביכולתו "להפציץ" את השריר בחומצות אמינו לאחר אימון ומצד שני להזרים לאט חומצות אמינו במהלך שעות המנוחה.
 

למה חשוב מיד לאחר אימון לשתות את הMATRIX5 ולא סתם חלבון מי גבינה רגיל?

מי גבינה רגיל נספג מהר, לעיתים מהר מידי, ולכן כעבור שעה הוא נעלם ממחזור הדם ותהליכים קטבוליים מתחילים להתרחש, בשלב זה של שעה לאחר האימון והשייק רובנו אוכלים ארוחה מוצקה, הבעיה היא שלארוחה מוצקה לוקח שעה וחצי עד שלוש להספג, ומאחר שחלבון מי הגבינה כבר נוצל לחלוטין ונעלם ממחזור הדם, אתה נכנס למצב קטבולי. לכן, אם תיקח מיד לאחר אימון את
ה MATRIX5, תקבל חלבון שמכסה אותך לפחות 4 שעות קדימה, מה שאומר שתשתה את השייק מיד לאחר אימון ואתה עדיין מכוסה מבחינת חלבון עד אשר תסיים את הארוחה שלך כעבור שעה שנספגת בכלל כעבור 2-3 שעות מהאימון!!! בצורה הזאת אתה בעצם הכי מוגן.
 
אז למה הרבה אנשים ממשיכים לקנות חלבון מי גבינה? 
לצערנו הידע הרב והעדכני ( מזה 5 שנים) לא מגיע לכולם בזמן , מה גם הרבה פעמים מסיבות כלכליות אנשים נמנעים מלרכוש את האבקות הטובות ביותר הקיימות ואילו סוחרים רבים שיש ברשותם סטוקים גדולים של מי גבינה ינסו למכור אותו כחלבון הטוב ביותר למרות שהמחקרים מראים אחרת.
 
טעמים למוצר
החלבון מגיע בטעמים נהדרים של שוקולד, שוקולד חלב, וניל, תות,  בננה, קרם עוגיות, חמאת בוטנים.


רול וואן בלנד קטן: 
המוצר  Whey Blend של חברת רול וואן מציע שילוב איכותי הן מבחינת טעם נהדר והן מבחינה תזונתית של שלושה סוגי חלבון מי גבינה הלא הם : מי גבינה מרוכז (whey protein concentrate), מי גבינה מבודד (whey protein isolate) ומי גבינה הידרוליזט (whey protein hydrolysate). 
לפרטים נוספים אודות המוצר לחץ כאן!

 

 
 
 
 

 

מצאתם מחיר זול משלנו? עדכנו אותנו ונשווה בכל מחיר


 

 

https://goo.gl/forms/z4zSdkvwEPl0nETo1

הוראות שימוש ומינון

למתאמנים המעוניינים בעליית מסה מתונה:
יום אימון : (פעמיים ביום)
*מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים + 1-2 סקופ סוכר ענבים.
*מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.
 
יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות.
בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקמי בינוני/נמוך.
 
 
למתאמנים המעוניינים לשמר ולחטב את המסה הקיימת:
יום אימון : (פעמיים ביום)
*מיד לאחר אימון - כף הגשה + 1 כוס חלב 1% שומן או מים עדיף) + ניתן להוסיף פחמימה כלשהי בחצי מהכמות אליה ההיית רגיל עד כה.
*מנה נוספת – יש לשלב בבוקר או בין הארוחות או לפני השינה בתוספת 1 כוס חלב% שומן .
 
יום ללא אימון: (פעם עד פעמיים ביום) - מנת הגשה בבוקר או בין הארוחות, בתוספת 1 כוס חלב% שומן + פחמימה כלשהי, עדיף בעלת ערך גליקימי בינוני/נמוך
טעם מטריקס 5:
בחר הטבה:
טעם רול וואן קטן:

כמות:


מחיר רגיל

467
מחיר באתר
420
משתתף במבצע חודש החלבון
התחייבות למחיר הכי זול בארץ !
בהתאם לתקנון החברה באתר
תוכן ההודעה:
 • אתא
 • שאלה
 • האבה כשרה? ואם לא, איזו אבקה כשרה היא ברמה הגבוהה ביותר?
 • מומלץ למתאמן שהתחיל לפנ חודש?
 • האם הטעם משנה משהו?
 • זה מרזה ?
 • שאלה
 • שאלה
 • שאלה
 • צבא
 • שאלה
 • קלוריות
 • האם יש את אותו מוצר בסויה ?
 • מה ההבדל בין מטריקס לרק קזאין
 • מה עדיף
 • בדיקה בדיקה
 • לצערי לא הכי זול בארץ
 • רגישות ללקטוז
 • כשר???
 • השפעות של אבקה
 • חלבון ומגנזיום
 • אישור
 • כתוב משלוח חינם אבל זה מוסיף דמי משלוח
 • שאלה
 • אישור
 • כמה גרם חלבון יש מכל סוג בכל כף הגשה ?
 • חיטוב
 • ניתן לאפות את זה?
 • אני צריך להוריד מהמשקל בשביל זה?
 • ספיגה של החלבון
 • הוספת ממתיק מלאכותי
 • ערבוב
 • מתי לשתות?
 • חיטוב
 • היחס בין החלבון לפחמימה
 • מתלבט לגבי שימוש
 • שימוש במטריקס 5 בו זמנית עם שימוש בבטה אנלין
 • רוצה לפתח את הגוף שלי
 • חמאת בוטנים-הטעם הכי טוב שטעמתי עד היום
 • האם האבקה חלבית ? ( ידוע שהיא לא כשרה)
 • עליה במשקל
 • קניתי מטריקס
 • חלב סויה
 • ממתיקים
 • זה כשר?
 • יחס חלבון אבקה למזון
 • לגבי רכיבים תזונתיים כמו כורסטרול וכאלה
 • האם המוצר מתאים לי
 • אפשר לקחת בהריון?
 • מתי צורכים אותו וכמה פעמים ביום
 • האם ניתן לשים את התמיסה במקרר?
 • שימוש נכון
 • שאלה
 • שאלה
 • חשוב מאוד
 • רועי
 • טעם עוגיות
 • האם הוא כשר לפסח?
 • כשרות
 • מאיזה גיל אפשר לצרוך את האבקה?
 • חולה סכרת
 • שאלה
 • שאלה
 • צריך הבהרה לגבי יחס החלבונים
 • כמה גרם חלבון יש בכף הגשה באבקה בטעם וניל?
 • כמה גרם יש בכף אחת של טעם וניל?
 • אבקת חלבון+ שורף שומנים
 • מבקש עזרה-שאלה חשובה
  • המלצה שלכם לאדם כמוני
 • האם זה כשר?
 • כמה קלוריות יש
 • אחלה של מוצר
 • מזאת אומרת חינם? מה אני בא ונותנים לי שקית??? + תשובת ישראלבודי
 • מטריקס - תשובת ישראלבודי
 • האם יש עדיפות לטעם וניל על פני עוגיות? - תשובת ישראלבודי
 • כמה גרם חלבון יש בקרם עוגיות? - 23 גרם חלבון במנה (לת)
 • איך הטעם בננה יחסית לאבקות אחרות? + תשובת ישראלבודי
 • מהו יחס החלבון? + תשובת ישראלבודי
 • וואלה קטלני
 • חלבון קטלני באמת מספר אחד
 • סינטרקס !!! אחת האבקות החזקות שיש בשוק.!!!!!
 • איזה טעם הכי טוב מבחינת ערכים תזונתיים? + תשובת ישראלבודי
 • שווה כל שקל! (לת)
 • שוקולד חלב טעם להיט (לת)
 • שילוב פחמימה עם המוצר + תשובת ישראלבודי
 • האם ניתן לשלב עם אבקת קריאטין? - בטח! (לת)
 • כיצד לשלב עם פחממה? + תשובת ישראלבודי
 • אחלה חלבון האמת
 • מתי הכי טוב להשתמש במוצר? + תשובת ישראלבודי
 • שאלה + תשובת ישראלבודי
 • מוצר טוב שהולך יפה בחול החברה סינטרקס מספקת גם לחולים (לת)
 • למה במהלך היום רצוי לצרוך את המוצר עם פחמימה בעלת אינדקס גליקימי נמוך?? + תשובת ישראלבודי
  • שאלה לגבי שילוב החלבון עם פחמימה
   • שילוב עם בננה או נקי?
 • איזה פחממות אפשר לשלב עם האבקה + תשובת ישראלבודי
 • קניתי ויש לי שאלה + תשובת ישראלבודי
 • ניראה מוצר טוב החלבון מכיל גלוטן? + תשובת ישראלבודי
 • סיינטרקס חברה טובה
 • החלבון הוא פרומינה כמו בוואי שייק? + תשובת ישראלבודי
 • התות בוואי שייק ובM5 + תשובת ישראלבודי
  • להוריד משקל
 • איך טעם קרם הבננה? - מעולה! (לת)
 • המוצר עם מים גם לא רע בכלל (לת)
 • אפשר להשתמש במוצר בחיטוב? + תשובת ישראלבודי - בוודאי! (לת)
 • מאוד מאוד טעים והגיע תוך פחות מ-24 שעות
 • הזמנתי מכם את האבקה + תשובת ישראלבודי
 • גם בנות יכולות להשתמש באבקת החלבון הזאת? + תשובת ישראלבודי
 • מוצר חובה
 • אבקה מעולה!
 • אבקת החלבון הטובה ביותר (לת)
 • טעמים מעולים
 • כמה סוכר ענבים צריך לקחת (שאלה לצוות) + תשובת ישראלבודי
 • קניתי השבוע את המוצר בטעם בננה
 • אפשר לאשר לי כבר בבקשה ? + תשובת ישראלבודי
 • במה טוב M5 שאינו עובר דנטורציה? + תשובת ישראלבודי
 • שימוש במוצר(M5)לפני השינה + תשובת ישראלבודי
 • התות ממש כמו תותי פרוטי
 • טעם תות אחד הטובים
 • טעם בננה מדהים
 • ספינינג + תשובת ישראלבודי
 • שאלה. + תשובת ישראלבודי
 • התרשמות לטובה מסיינטרקס
 • חלבון מעולה הסיינטרקס
 • טובים סיינטרקס
 • חלבון מספר אחד
 • שאלה- פחממה שהיא לא שיבולת שועל וזמינה??? + תשובת ישראלבודי
 • שאלה בנוגע ל סיינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • PROCOMPLEX לשעבר + תשובת ישראלבודי
 • למה לא מעלים לי את השאלות? + תשובת ישראלבודי
 • האבקה של סינטרקס מגיעה בתוך שק או בקופסא? + תשובת ישראלבודי
 • החלטתי לקנות את המוצר של סינטרקס
 • M5 של סינטרקס החלבון המתקדם ביותר,נקודה.
 • שאלה בנוגע לצריכת המוצר סינטרקס+ תשובת ישראלבודי
 • מהירות הגעה מטורפת!
 • שאלה על החלבון של סיינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • טוב - סיינטרקס זה החלבון מספר אחד
 • תודה על המהירות שזה הגיע... ובתור אחד שמפחד להתבאס על הטעם
 • יש התחייבות למחיר הכי זול?? + תשובת ישראלבודי
 • וואי הסינטרקס היא ממש טעימה
 • שאלה - ירידה במשקל + תשובת ישראלבודי
 • וואי חלבון מדהים סיינטרקס
 • חלבון סיינטרקס אליפות
 • שאלה לא על החלבון + תשובת ישראלבודי
 • שאלות על סיינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • סינטרקס שאלה + תשובת ישראלבודי
 • שאלה אודות סיינטרקס+ תשובת ישראלבודי
 • סיינטרקס + [תשובת ישראלבודי]
 • קניתי את המוצר של סינטרקס
 • עדן שאלה על סיינטרקס [ + תשובת ישראלבודי]
 • סיינטרקס שאלה + [תשובת ישראלבודי]
 • חלבונים סינטרקס + [תשובת ישראלבודי]
 • חלבונים סיינטרקס + [תשובת ישראלבודי]
 • סוף סוף תשלובת חלבונים ברמה גבוהה!! + תשובה
 • ניסים שאלה על סיינטרקס M5 + תשובת ישראלבודי
 • פחמימה בעל ערך גליקמי נמוך? + תשובת ישראלבודי
 • החלבון הזה ה M5 של סיינטרקס יותר טוב מהאופטימום
 • שאלות על סינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • חליבונים של סיינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • שאלה + תשובת ישראלבודי
 • חלבןן סיינטרקס + תשובת ישראלבודי
 • שאלההה על סיינטרקס+ תשובת ישראלבודי
 • הסיינטרקס המספר אחד שליייי + תשובת ישראלבודי
 • אחד שמבין - על סיינטרקס
 • שאלה סיינטרקס+ תשובת ישראלבודי
 • סינטרקס M5 מוצר מצוין ממליץ בחום
 • כשר + תשובת ישראלבודי
 • שאלה סיינטרקס וחיטוב + תשובת ישראלבודי
 • תודה על מוצר מדהים ישראלבודיייי (לת)
 • טעם הבננה של סיינטרקס M5 מדהים! אין דברים כאלו! (לת)
 • עשיתי הזמנה שלשום של סיינטרקס
 • וואווו סיינטרקס M5 אבקה מטורפת
 • ממליץ בחום על העוגיות של סיינטרקס!
 • האבקה מגיעה סיינטרקס בקופסא וכמה עולה משלוח + תשובת ישראלבודי
  • חלבון מי גבינה
 • סינטרקס השייק הכי טעים שיצא לי לטעום (לת)
 • סוכר ענבים עם המשקה + תשובת ישראלבודי
 • כמה גלוטמין וbcaa למנת הגשה?חשוב! + תשובת שיראלבודי
 • יש כלכך הרבה סוגי אבקות חלבון מי גבינה + תשובת ישראלבודי
 • כמה מנות מכילה יחידה אחת של סינטרקס? + ישראלבודי
  • גרם חלבון
 • כשר? + ישראלבודי
 • best protien shake ever
  • איך האבקה שורפת שומן??
  • עזרה בבחירת אבקה
 • בלה בלה
  • שאלה חשובה !!

מומלץ לשלב עם: