פגישות ייעוץ פרונטליות או אונליין מותאמות לתקופה: כל הפתרונות לתזונה ואימונים גם ללא חדר כושר או ציוד!
משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון מעל 285 ש"ח!

מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מיין לפי:

מאקרו פרו גיינר מתקדם - 2.5 ק״ג בטעם תות - מבצע חיילים!

מאקרו פרו גיינר מתקדם -  2.5 ק״ג בטעם תות - מבצע חיילים!
  • מאקרו פרו גיינר מתקדם -  2.5 ק״ג בטעם תות - מבצע חיילים!

יצרן: Syntrax סינטרקס

מטרה: בניית שריר

 
המחיר הוא לחיילים בסדיר בלבד בהצגת תעודת חוגר בתוקף
מחיר רגיל : 350.10 ש"ח , מחיר חיילים: 239 ש"ח
 
  • מוצר זה ומוצרי חברת סיינטרקס אינם מכילים חומרים אסורים ע"פ הסטנדרטים של הארגון העולמי נגד סמים בספורט - לחץ כאן לצפייה
 
 
מקרופרו ( מאקרופרו)  הוא תוסף מזון ברמה גבוהה מאוד, שפותח ע"י חברת Syntrax ומטרתו היא למלא בצורה לספק את התוצאות המיריבות בצורה המהירה , הטובה והבטוחה ביותר. להחזיר לשרירים בצורה אופטימלית את מרכיבי המזון המתרוקנים במהלך פעילות גופנית עצימה, כמו אימון כוח בחדר הכושר או אימון אירובי עצים או ממושך.
 
בזכות האיכות הגבוהה והיחס המושלם בין פחמימות-חלבון-שומנים, המוצר קיבל בארה"ב את השם המחמיא: "המזון המושלם".
 
מקרו-פרו נכנס לקטגוריית הגיינרים (אבקות עליה במסה) האיכותיים והמהונדסים מבחינת הקלוריות ויחס הפחמימה-חלבון שבו. לכן הוא מתאים לרוב אוכלוסיית המתאמנים, המחפשים עליה נקיה במסת שריר מבלי לצבור שומנים מיותרים. ניתן אף להוסיף תוספת של כמה פירות או סוכר ענבים והמוצר יכול להפוך לגיינר חזק שמתאים גם לרזים אשר מחפשים עליה חזקה וחדה יותר במסת הגוף.
 
מאקרו-פרו מכיל חלבון ופחמימה ביחס של 1:2 לטובת הפחמימה, 500 קלוריות למנת הגשה ומיועד לאלו שרוצים להעלות את הכמות הקלורית שלהם ולצבור מסת שריר, או לאלו המחפשים תחליף ארוחה למהלך היום.
 
בזכות פרופיל המרכיבים הטבעיים שבו,יכול ה MACRO PRO לשמש כתחליף ארוחה או כחטיף בין הארוחות, גם לאנשים שנמצאים במשטר תזונה רגיל ואינם מתאמנים.
 
המוצר מיועד למי שרוצה לצבור מסת שריר ללא עלייה בשומן, למי שרוצה לעזור לגופו להתאושש מהר יותר מהאימון ולתת לגופו את כל אבות המזון החשובים לתמיכה מושלמת ותוצאות מושלמות.
 
 
 הפחמימות במוצר
המאקרו-פרו לא מכיל סתם סוכרים פשוטים ופחמימות באיכות ירודה כמו רוב המוצרים בשוק אלא מכיל שילוב מנצח של פחמימות פשוטות ומורכבות, שילוב אשר מסייע באחסון של גליקוגן בשריר לאחר אימון ומשאיר את רמות הסוכר והאינסולין בדם ברמה אופטימלית לשמירה על הסטטוס האנבולי של הגוף, תוך שמירה על מינימום צבירת שומן ומקסימום צבירת מסת שריר.
 
למרות שעל גבי האריזה תוכלו לקרוא שרוב הפחמימות במוצר מגיעות מסוכרים, אין הכוונה לסוכרים פשוטים כמו מלטודקסטרין או סוכרוז. שתי סוגי הפחמימות העיקריות במוצר הן טריהלוז trehalose))- פחמימה שמונעת מתאים בגוף להתייבש (בגלל יכולת ספיחת מים ויצירת מבנה של ג'ל בתוך התא) וכך שומרת על מבנה התא ומגבירה את יכולתו לעמוד בתנאי קיצון של יובש וחוסר הידרציה. בנוסף, טריהלוז ידוע בתכונותיו נוגדות החמצון והוא משמש כאנטיאוקסידנט שמגן על התא מפני רדיקלים חופשיים שנוצרים במהלך פעילות גופנית.
 
הפחמימה העיקרית השנייה נקראת פלטינוז palatinose) )- דו-סוכר שנמצא באופן טבעי בדבש ובקנה סוכר והוא מתאפיין במתיקות עדינה ובפרופיל טעם דומה לזה של סוכרוז ללא תכונותיו השליליות של הסוכרוז. זוהי בעצם פחמימה בעלת אינדקס גליקמי נמוך שמגבירה את השימוש בשומנים ליצירת אנרגיה, מגבירה את רגישות התא לאינסולין ותורמת לאיזון רמות הסוכר בדם. מחקרים קליניים שונים ביססו לאחרונה את העובדה כי הפלטינוז מעלה את הפרופורציה של האנרגיה שמקורה בשומן מסך צריכת האנרגיה הכללית. לגידול בקצב שריפת השומן ביחס לפחמימות חשיבות מיוחדת לאתלטים, שכן הם יכולים לנצל את מאגרי האנרגיה שבגליקוגן במשך זמן ארוך יותר, בעוד אלה שאינם עוסקים בפעילות גופנית יכולים לדלדל את מאגרי השומן. לעוסקים בפעילות ספורטיבית יש רווח כפול מהפחמימה הפונקציונאלית: אנרגיה זמינה וממושכת בצורת גלוקוז לאספקה בפרקי זמן ממושכים, בעוד שפרופורציה גדולה יותר של אנרגיה משתחררת ממקור השומן. כך נמנע מחסור במאגרי הפחמימות הרזרביים, העייפות מתעכבת, והביצועים משתפרים.
 
בנוסף לשתי פחמימות אלה, המוצר מכיל סיבים תזונתיים התורמים לתחושת השובע, מאזנים את רמת הסוכר והשומנים בדם ומגנים על מערכת העיכול מפני מחלות.
 
השומנים במוצר
רוב תוספי התזונה בשוק מכילים שמנים צמחיים שעברו תהליך כימי של הידרוגנציה חלקית. למרות שהם זולים ואין להם טעם, שומנים אלה אינם בריאים כל כך לגוף. לכן, במקום להכיל שומנים תעשייתיים וזולים באיכות ירודה, כמו שומני טרנס (שנוצרו בעקבות הידרוגנציה חלקית), שומן דקלים ושמן סויה, מאקרו-פרו מכיל שומנים באיכות גבוהה מאוד כמו MCT ושמן קנולה. MCT הם שומנים קצרי שרשרת, שאינם נצברים בגוף שומנים אלא מעדיפים "להישרף" בתא על מנת לייצר אנרגיה בצורת ATP. כפי ששמתם לב, היחס בין הפחמימות לחלבון הוא "רק" 1:2, אלא שה-MCT אינם נאגרים בגוף ברקמת השומן אלא משמשים ליצירת אנרגיה בגוף יחד עם הפחמימות. מצד אחד הם מעלים את רמת האנרגיה שנקבל ללא שימוש מוגזם בפחמימות ומצד שני שומרים על יחס אידיאלי של 1:2 בין פחמימה לחלבון, יחס שתורם לספיגה מלאה של החלבון בשריר. שמן הקנולה הוא שמן איכותי מאוד וגם יחסית יקר לעומת שמנים צמחיים אחרים. בגלל שהוא מיוצר באיכות גבוהה כל-כך, הוא מכיל חומצות שומן שדומות לשמן זית ונקראות high-oleic sunflower oil. אלו הן חומצות שומן חד-בלתי רוויות שמומלצות לצריכה ע"י רוב ארגוני הבריאות העולמיים. לחומצות שומן אלה יש יתרון בשמירה על בריאות הגוף בעיקר מבחינה קרדיוואסקולרית.
 
שני סוגי שומנים אלה, מזינים את הגוף במרכיבי מזון חיוניים שתורמים לעליה במסת השריר מבלי לזרז באופן מוגזם את גדילת תאי השומן בגוף.
 
 
החלבונים במוצר
באופן דומה לשומנים ולפחמימות, גם בקטגוריה זו, מאקרו-פרו מכיל חלבונים באיכות הגבוהה ביותר. המוצר מכיל 37 גרם של תשלובת חלבונים מ-3 סוגים, כאשר בשונה ממוצרים אחרים בשוק, כאן החלבונים נשמרו בצורתם הטבעית ולא עברו תהליכים כימיים כמו דנטורציה. דנטורציה זהו תהליך כימי שבו מפורקים החלבונים לחומצות אמינו בודדות או פפטידים של חלבון ובתהליך זה אנו משנים לגוף את צורת הספיגה שהוא רגיל אליה ובכך פוגעים ביכולת הספיגה של החלבון. מאקרו-פרו מכיל חלבון מי-גבינה בצורתו הטבעית שהוכח כחלבון שנספג במהירות הגבוהה ביותר בגוף והוא תורם לתיקון והתאוששות מיטבית של רקמת השריר מיד לאחר האימון. בנוסף, מכיל המוצר גם את חלבון הביצה (אלבומין) בצורתו הטבעית שמגיע מהחלק הלבן של הביצה. החלבון הוא בעל פרופיל חומצות האמינו המתאים בצורה מושלמת לגוף האדם ותפקידו לשמור על תפקוד תקין של רקמת השריר בזמנים שונים במהלך היום. סוג החלבון השלישי הוא חלבון החלב (קזאין) בצורתו הטבעית, שנספג בצורה ממושכת ואיטית יותר ושומר על זרימת חומצות אמינו לרקמת השריר לאורך זמן, מונע קטבוליזם (פירוק) של השריר בצורה הטובה ביותר ומתואם במיוחד לצריכה לפני השינה בלילה.
 
לכן, לא רק שהחלבונים מותאמים לשיקום ותיקון רקמת השריר לאחר האימון, אלא הם מזינים את הגוף בחומצות אמינו ב"מנגנון השהייה" לאורך זמן. בזכות יתרון זה, המוצר אידיאלי לצריכה גם לאחר אימון וגם לכל אורך שעות היום ולפני השינה.
 

* לטעמים נוספים במחיר הרגיל + מבצע זוגות לחץ כאן 

 אופן השימוש במוצר;
 
2-3 כפות מיד לאחר אימון, ניתן לשלב עם פירות כגון תמרים או בננות.
מנה נוספת מומלץ לשלב 2-3 כפות לאורך היום, לדוגמא בבוקר או לפני השינה.
 
ביום ללא אימון - יש לקחת לפחות מנה אחת, בבוקר או לאורך היום.
 
ניתן לשלב את המוצר את חלב דל שומן או מים ( החלב יתן יותר קלוריות ולכם מתאים לאנשים בעלי מבנה רזה יותר)
כמו כן, ניתן להוסיף פירות בכדי להעצים את אפקט המוצר ולהגביר את כמות הקלוריות.
 ערכים תזונתיים:

כמות:


מחיר רגיל

350.10
מחיר באתר
239
החיסכון שלך
התחייבות למחיר הכי זול בארץ !
בהתאם לתקנון החברה באתר
תוכן ההודעה:

    מומלץ לשלב עם: