מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף באר שבע

חדשות האתר

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מצא כתבה:

אבקת חלבון חיטה - הידרול

הידרול מכיל 100% הידרוליזאט חלבון. זו צורה חדשה יחסית של חלבונים, שעוברים הידרוליזה ע"י אנזימי מזון. בתהליך זה מפורקים החלבונים לקבוצות של חומצות אמינו (פפטידים).

החלבון שנמצא מתאים לשימוש בהידרול הוא הידרוליזט חלבון שהשפעתו מתועדת בספרות הרפואית. זהו חלבון מועדף בפורמולות הזנה המיועדות למנוע איבוד מסת שריר ולהישרדותם של חולים הנמצאים במצוקה מטבולית קשה Hypercatabolic Metabolism..

לחלבון מבנה יחודי המאפשר ניצול יעיל של חומצות אמינו ברקמות ויכולת יוצאת דופן למנוע פירוק רקמות שריר.
לחלבונים שעברו הידרוליזה ישנו טעם מר, לכן בפיתוח הושם דגש על כך שהמוצר יהיה טעים וקל לשתיה (לא במרקם סמיך וללא צורך בתוספת חלב). הידרול מגיע באריזת חצי קילו המספיקה לכ-8 אימונים (כשבועיים). ממיסים 60 גרם אבקה במים קרים ומתקבל משקה קל בטעם תפוזים. המוצר אינו מכיל לקטוז וכולסטרול.          

·                     בכשרות בד"ץ מהדרין רובין
·                     תקן איכות יצור – GMP
·                     
ניצול חלבון משופר
הידרול מכיל הידרוליזט חלבון ומגיע בצורת אבקה המספקת 24.9 ג' של חומצות אמינו בקשירה פפטידית למנה!. מבנה חומצות האמינו מאפשר יכולות ספיגת חלבון משופרות .ריכוז חומצות האמינו  גלוטמין ו- bcaa גבוה במיוחד (50.2% מסך חומצות האמינו). הידרול מכיל תוספת דקסטרוז, להעמסה מהירה של חלבונים ופחמימות בשריר לאחר האימון.

גלוטמין בריכוז כפול
הידרול מכיל כמות שיא של גלוטמין (36.5%)- מינון כפול מכל חלבון אחר בשוק. גלוטמין משפר את יכולת יצור החלבון הכללית בגוף! והוא נחוץ בכמויות גדולות מהרגיל לאחר מאמץ גופני עצים.

דקסטרוז
הפחמימה היחידה הזהה לסוכר הדם. אינה דורשת עיכול לכן ספיגתה מהירה מאוד. לדקסטרוז  תפקיד מפתח בתהליך אנאבולי, המעודד אף במינון מתון הפרשה של הורמון האינסולין.

העמסת*קריאטין
השילוב בין הידרוליזאט חלבון לדקסטרוז מעודד הפרשת אינסולין גבוה, יכולת ההופכת את הידרול לכלי מושלם להעמסת קריאטין בתאים.

שיפור איכות חלבון
ניתן לצרוך את הידרול ביחד עם מקורות חלבון אחרים כגון חלבוני ביצה, מי גבינה, טונה, עוף וכו', על מנת לשפר את איכותם. לשם כך נחוצה כמות קטנה של הידרול (חצי מנה).

·                     ספיגת חלבון מהירה ויעילה ביותר
·                     העמסת פחמימות בשריר
·                     *שיפור ספיגת קריאטין
·                     גלוטמין ו- BCAA בריכוז גבוה


*הידרול  אינו מכיל קריאטין