מוקד הזמנות וייעוץ אישי 1-599-500-590 בשיחה רגילה

הרשת הגדולה בישראל, סניפים: רמת גן, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חולון, כפר סבא, הרצליה ופתח תקווה.
חדש - סניף פתח תקווה

חדשות האתר

משלוחים חינם - משלוחים חינם למזמינים באתר או בטלפון על כל קניה מעל 285 ש"ח

מידע מקצועי וכתבות חנות תוספי התזונה

מועדון החברים

מיין לפי:

אימונים

אימונים ותרגילים, בשביל זה כולנו פה !
בעזרת תוכנית אימונים טובה ונכונה ניתן להשיג מטרות כמו - גדילה, חיטוב וכוח.
לכל קבוצת שרירים , תרגילים יחודים לה , אשר מותאמים למטרות אותם הצבתם לעצמכם.

אימון נשים בחדר כושר
אימוני התנגדות (אנאירובי) בקרב האוכלוסייה הנשית לא תפס תאוצה גדולה בארץ וכנראה שהסיבה לכך היא חוסר מודעות לגבי היתרונות באימונים אלו ובתרומתם לבריאות האדם והשיפור הניכר בביצועים הספורטיביים שהם מקנים לנו.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
ריפטו UNWRAPPED - קיצור תולדות הסקוואט
השלב הראשון בלימוד הסקוואט מתחיל, בצורה הגיונית למדי, מהחיבור שלנו לרצפה. זהו בעצם שלב ההתאפסות על מיקום הרגליים ושלב ההיכרות עם "תחתית הסקוואט".
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
ריפטו UNWRAPPED – הלואו באר סקוואט – חלק א'
אני נהנה מכל רגע בו אני קורא את מארק ריפטו. נהנה מהגישה, מהרעיונות, מצורת החשיבה, מסינון השטויות, מהשאיפה לעשות דברים נכון ולא פחות מכל אלו ביחד – מההומור. הומור טקסני משובח שהשילוב הנהדר שלו בסגנון הכתיבה הייחודי של ריפטו הופך את STST* לספר הלימוד הכי זורם שקראתי מאז ומעולם
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
סקוואט מלא
לכל מי שמתאמן יצא לשמוע ש"סקוואטים עמוקים דופקים את הברכיים" לפחות פעם אחת. מתוקף תפקידי, יצא לי לשמוע את זה קצת יותר. אלו כמובן שטויות, וכל מי שטוען כך בלי יכולת להסביר למה, פשוט שמע את זה ממישהו אחר.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
יתרונות האימון הפונקציונלי
מהו בדיוק אימון פונקציונלי – ולמה דווקא באמצעותו תוכלו לשבור את שיגרת האימונים שלכם?
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
כולם אוהבים שרירי חזה
אני בטוח שכולכם אוהבים לעבוד על שרירי חזה, ואתם לא אשמים בזה, דחפו לכם לראש עוד מהרחם שהסממן הגברי האולטימטיבי הוא שרירי חזה מפותחים (או זה או ג'יפ ממש ממש ממש גדול).
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
מהן הנעליים המתאימות ביותר למרים המשקולות המקצועי?
הרבה ענפי ספורט לא מקצועניים מצריכים השקעה כלכלית לא מועטה כדי לבצעם בצורה טובה, כמו למשל רוכבי האופניים שמשקיעים סכומים לא מבוטלים באופניים עצמם כמו גם בציוד הנלווה שלהם
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
תוכנית האימונים 5X5 של ביל סטאר, הגרסא הליניארית
במאמר הקודם סקרתי את התוכנית SS של מארק ריפטו. התוכנית היתה מיועדת למתאמן המתחיל. אחרי שעבדתם קשה והוספתם הרבה משקל גוף ומשקל למוט מגיע השלב שבו נתקעים.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
ייבוש לתחרות פיתוח גוף
תחרויות מר ישראל בפיתוח גוף קרבות ובאות, וכל מה שהשקעת עד כה מונח על כפות המאזניים. לא קל להיות מפתח גוף ובטח שלא קל להיות בענף פיתוח גוף מקצועי בארצנו. יש הרבה מקורות מידע 99% אחוז מהם מבלבלים ולא אמינים. כעת, לראשונה ניסינו לחשוף על קצה המזלג את המדריך השלם להכנה לתחרות פיתוח גוף.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
בטן שטוחה וקוביות - קוביות בבטן ובטן שטוחה
אחת הסוגיות המדוברות בחדרי כושר היא בטן שטוחה ואם אפשר קוביות בבטן. כי הרי כולנו רוצים להיות חטובים , שריריים, מעוצבים וכמובן עם קוביות בבטן , אז איך לעזאזל אנחנו עושים את אותן קוביות בבטן ?
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
תוכנית האימונים של מארק ריפטו
מארק ריפטו - מאמן משנת 1978, בעל למעלה מ30 שנות ניסיון באימון, חיבר 2 ספרים עיקריים לאימונים, Practical Programming , Starting Strength. התחרה בפאוורליפטינג כ 10 שנים, בעל מכון כושר מ 1984. סיים את לימודיו בשנת 1983 לגיאולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת מידווסטן.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 6
מדריך מניעת פציעות למפתח הגוף
מפרקים כואבים, שרירים דואבים, גב נוקשה ותפוס. אלו הם מספר מהתלונות הנפוצות עליהם קובלים מפתחי הגוף (Body Builders). פציעות הם דבר נפוץ ושכיח בכל פעילות ספורטיבית, אך נפוצות ביותר בקרב אוכלוסיית מפתחי הגוף, עקב הלחץ הפיזי והפסיכולוגי בו נתון הגוף.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1
אימון כוח פונקציונלי
בשנה האחרונה פרצה כסערה לשוק אימוני הכושר גישת אימון הדוגלת בעבודה על הגוף כמכלול. אם בעבר ראינו במועדוני הכושר בעיקר עבודה קלאסית על מכשירים ומשקולות, היום אנו עדים למאמנים רבים, בעיקר פרטיים, שמגוונים את אימוני הכוח בעזרת פיטבול, כריות שיווי משקל, גומיות כוח ועוד.
קרא עוד | תגובות לכתבה: 1